Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Ennek van jövője?

Figyelt kérdés
Régebben megcsaltam a párom. 6 éve vagyunk együtt, nálunk élt. Egyáltalán nem foglalkozott velem, így bosszúból elmondtam. Annyira kiakadt, mondta apa menjek haza hozzájuk aludni. Őt még aznap este hazavitték a szülei. De már előtte való héten buliba azzal zsarolt, hogy ha ragyujtok,elkoltozik. Sokat ittunk, éjfél után ragyujtottam és azzal a lendülettel hazament, és mondta én elrontottam az egész estét ezzel, hogy ragyujtottam. Szüleivel semleges volt a kapcsolatunk, ha én nem kerestem őket, ők bennünket soha. Meg inkább mi segítettük őket, mint fordítva. Nem volt köztünk soha vita, mégis 6 év után 2 tesója és az apukája is kitorolt a Facebookrol akikkel elvileg jóban voltunk. Alitolag lek... Tak, az anyja meg akart tépni. 1 hét múlva visszakoltozott a párom, otthon náluk nincs hely. Agy sem volt, így mindig más aludt a földön. Rajottek kicsi a szoba, mégis jobb ha nálam van a párom. De alitolag nem akartak hogy visszajojjon, de úgy érzem azért jött vissza, mert ott náluk nincs hely. 5en voltak 2 szobába. De már házat vesz egyedül. Mondta megbocsajtott, de nem bízik bennem. Kapcsolat ugyanolyan ramaty,meleg... Kérdezem na de mégis a szülei mit szóltak, hogy visszakoltozott.. Alitolag nem örültek neki de mérges ha faggatom vele..
2021. aug. 31. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Nincs jövője.
2021. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Nem kellet volna félrebacni..
2021. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%
A megcsalást még elnézném, de a dohányzást én se.
2021. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!