Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati probléma?

Figyelt kérdés
Tudna valaki segíteni? Ha igen írj üzit! (hosszú)

2021. szept. 1. 06:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miert nem irod le ide?
2021. szept. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Jólvan húzz le engem is :D jöhet
2021. szept. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Írd meg.
2021. szept. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Anonim oldalon nyugodtan leírhatod a problémát, senki se fog felismerni. Üzenet annál veszélyesebb, mert ismerni fogja felhasználóneved és kis nyomozással személyes adataid is meg lehet szerezni.
2021. szept. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Na az a helyzet hogy nem tudom eldönteni hogy én tényleg ennyire rossz ember vagyok vagy vele van valami baj, felsorolok pár dolgot amiken össze szoktunk veszni.


-múltkor kérdezi nem e tudok valami jó kajáldát, mondok neki egyet azt mondja hogy lehetek ennyire hülye már elmondta hogy az ilyenkor nincs nyitva. Ami igaz de az vasárnap volt és nekem honnan kellene tudnom hogy az csütörtök este meddíg van nyitva. Nekem ez rosszul esett, elmentünk kajáért máshová, kikértük de én addíg beültem a kocsiba nem vártam meg vele, mert megbántott. Haza értünk, beszélek hozzá meg minden kb 1 órán keresztül de nem szólt hozzám csak át nézett rajtam, én meg fogtam magam és haza mentem aztán nem keresett 3 napig.


-össze szeretnénk költözni, ő az apjával él de majd erről később. Szóval fel lesz újitva a ház és azt mondta szeretné ha oda költöznék, nézegettünk ágyakat. Mutatott egyet hogy ezt fogják megvenni, én mondtam hogy nekem ez nem tetszik. Azt mondja nem én fogom eldönteni és nekem itt beleszólásom nincs semmibe. Na de nost az egyik az hogy ha valakivel együtt akarsz élni akkor szerintem közösen kellene dönteni és olyat választani ami mindenkinek megfelel. A másik meg hogy akkor szerintem ne várja el hogy én takarítsam a szobáját,a kocsijait, mossak rá... Ha nincs ott beleszólásom semmibe.


-tegnap mondja nekem hogy pakoljak már össze, az ágya tele volt a ruháival. Mondom neki ne haragudj de nem, (azért amit az előbb írtam). Aztán megkapom hogy kivan nyalva a seggem, mindent megkapok és erre nem vagyok képes (a segg kinyalás az hogy vesz nekem kaját)


-megkérdeztem tőle hogy amúgy élete végéig az apjával tervez együtt lakni, azt mondja igen és őt ezzel nagyon megbántottam, és ha nem tetszik akkor nem kell oda költöznöm.


-mióta együtt vagyunk nem voltam bulizni (9 hónapja) sőtt elötte való évben sem betegség miatt. Elmentem barátnőm szülinapjára és megkapom hogy sokszor tervezek még eljárni bulizgatni. Meg ugya sokszor mondogattam neki hogy olyan rég voltam bulizni (ami volt betegségem az elvett egy évet az életemből) és azt mondja ez gyerekes meg már nem ilyeneken kellene hogy járjon az eszem hanem család alapításon, és nem azon hogy én pasiknak rázzam magam (21 éves vagyok, ő pedig 27)

-késő délután bealudtam kicsit kaja után,felkelt hogy nem e mosogatok e el. Mondom neki most bealudtam még pihenek egy kicsit, erre megharagudott, kérdezgetem de nem szólal meg aztán csak annyit mondd hogy erre nem lehet megkérni meg milyen lusta vagyok de azt nem nézi hogy mindíg összetakarítok, kimosom a ruháit meg minden és el szoktam mosogatni is.

2021. szept. 1. 08:41
 6/13 A kérdező kommentje:

Úgy érzem neki a szeretet feltételekhez van kötve.

-el sem mondhatom senkinek ezeket, még anyámnak sem.

2021. szept. 1. 08:44
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerinte nekem nagyon hülye felfogásom van, és rosszul állok az élethez
2021. szept. 1. 08:46
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkivel azt lehet megcsinálni, amit enged. Ha nem tetszenek a szabályok (nekem nem tetszenének), akkor fel kell állni és eljönni.


Amúgy, a kommunikâciója nagyon-nagyon rossz, én fiatalként semmiképp nem ajánlanám, hogy ilyen kapcsolatban legyél.


Az látszik, hogy mindketten nagyon gyerekesek vagytok és nem tudjátok kezelni a konfliktusokat, de szerintem ebben a kapcsolatban nem szabad benne maradni, mert csak sérüléseket okoz hosszú távon.

2021. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő még nem férfi hanem kisfiú gondolkodással rendelkezik☹️Ez hogy mindenen megsértődik nagyon gyerekes próbálj meg beszélni vele ha meg nem megy vess véget ennek mert ennek nem lesz jó vége
2021. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Több probléma is van a kapcsolattal, ő uralkodni akar feletted, te pedig nem állsz ki magadért. Tessék megbeszélni, ha valami nem tetszik vagy valamit szeretnél, másképp nem lehet valakivel kapcsolatban lenni. Ha nem tudjátok megbeszélni a problémát, szakíts méltósággal. Nem kötelező elviselni egymást.


+ Ahol nincs beleszólásod, oda nem költözözöl, ilyen emberrel nem is szabad együtt lenni!

2021. szept. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!