Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzseni5555 kérdése:

Szerintetek nem szeret? Szakitsak? Még ra gondol?

Figyelt kérdés
A. Parommal veszekedtunk mert nem allt ki mellettem majd felhoztam neki az exet hogy persze mellette kiallt es azt válaszolta hogy neki o volt az elso barátnője stb es a vegen bevagta mert neki o volt az igazi es ez a mondat nagyon sziven utott nem megy ki a fejembol... Most pedig bizonygassa hogy o ezt ugy mondta hogy azthitte o lesz az igazi es hogy en vagyok neki az igazi.. Vele 4 évig volt velem most 8adik hónapja.

2021. aug. 23. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát, mivel dühös volt, előfordulhat, hogy direkt mondta ezt, mert tudta, hogy ezzel megbánt téged, és ez volt a célja akkor. Szóval szerintem abból indulj ki, ahogy akkor viselkedik veled, mikor nem dühös. Ha érzed, hogy komolyan gondolhatja, akkor ezt a veszekedést próbáld elfelejteni.
2021. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem szakitanek. Dühösen mond dolgokat az ember. Neked sem az Excel kéne foglalkozni
2021. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Exel*
2021. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit csinál a patkány ha sarokba szorítják? Olyat csinál amitől Te ijedsz meg.

Idegből sok hülyeséget szoktak mondani az emberek. Lenyugodtatok aztán lehet emberi hangon beszélgetni erről.

2021. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Elso valaszt akartam en is mondani.
2021. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tehát akkor szerintetek nem komolyan gondolta es nem vágyik vissza az exehez? 1 eve nincsenek együtt
2021. aug. 23. 13:54
 7/14 A kérdező kommentje:
De akkor is elegge fájo mondat ez hogy neki o volt az igazi..
2021. aug. 23. 13:55
 8/14 A kérdező kommentje:
Olyan erzeseim tamadtak fel mikor ezt a mondatot kimondta hogy talan nemis szeret igazan meg mindig utanna. Vagyakozik sosem fog annyira mint ot
2021. aug. 23. 13:56
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én megértelek téged is, de szerintem biztos nem komolyan mondta, de nekem is elég szarul esne egy ilyen
2021. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg amikor az ember dühös akkor az elfojtott érzéseit engedi szabadjára.
2021. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!