Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom üvöltve felhívott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom üvöltve felhívott, hogy otthon van, rosszul van nagyon. Igaza van?( részletes sztori lent)

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, eleinte nagyon szerettem, de egyre inkább kezd kibújni a szög a zsákból, hogy milyen is ő valójában. Elég gyakran vannak dührohamai, nem bírja kontrollálni magát és ilyenkor üvöltözik, ami szerintem nagyon gáz. Én jogi egyetemet végeztem, nemrég kaptam meg a doktori címet, intelligensnek neveltek..... Nagyon nem ilyen párt képzeltem el magamnak, hiába tudná biztosítani az anyagi hátteret is akár (házat szeretne kettőnknek építeni, örökölte apukája üzletét), mondtam, hogy nekem már ház sem kell semmi nem kell, csak hagyjon, ritkábban szeretnék vele találkozni.

És akkor a mostani sztori:

A napokban nagyon beteg lett, lázas lett. Én nyaralni voltam a családommal, szóval nem tudtam hazarohanni hozzá. Hívogatott állandóan és ha épp nem tudtam felvenni, akkor dührohamot kapott ismét, hogy ennyire nem vagyok képes, pedig napi 2 órát biztos telefonáltam vele, hogy hogy van, meg óránként írtam neki üzenetet.

Hazajöttem és nekem kezdődik újra a meló (ügyvédjelölt vagyok) nyilván 9-5-ig (neki egyébként nagyon kötetlen munkaideje van) és mennék be reggel, mikor hív telefonon, hogy ő otthon van egyedül és véreset hány, ne menjek dolgozni, azonnal menjek oda, vigyek gyógyszert neki, legyek vele egész nap. Mondtam neki, hogy taxival tudok neki gyógyszert küldeni, de én nem bírok most elszakadni, most jöttem haza a nyaralásból, jön hozzám ügyfél reggel, mindenképp be kell mennem,max. ebédszünetben tudok kimenni, de kértem, hogy híjon orvost, vagy mentőt, vagy hívok én.

-Ne, ne ne, gyere ide, szükségem van rád! Meghalok!

Ilyeneket mondott és még fényképet is küldött a véres hányásról, tehát elhiszem, hogy nem kamu, de én nem bírom meggyógyítani és nem tudok odarohanni, munkám van.

Erre torka szakadtából elkezdett üvölteni a telefonba, hogy:


-JÓ, AKKOR MENJ BE AZ ADÓCSALÓ ÜGYFELEDHEZ BAZDMEG! ENNYIRE NEM VAGY KÉPES BAZDMEG!


Azon gondolkoztam , hogy felhívom az apukáját, és elmondom neki, hogy segítsen, hogy ilyen állpotban a fia, mert én most nem bírok. Nem beszélve arról, hogy amúgy is szakítani szeretnék, bár ő ezt még nem tudja.


Én vagyok tényleg a rossz ember? Igaza van? Tisztára lelkiismeretfurdalást csinált már...



2021. aug. 18. 10:42
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
96%
Pótanyukára van szüksége, nem rád, ez egyértelmű. Lehet, jobb lett volna már korábban szakítani. Próbálj meg minél gyorsabban túlesni rajta, de sajnos tartok tőle, hogy nem lesz könnyű. Mindenesetre szorítok neked.
2021. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
96%
Valóban nem normális amit produkál. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, felnőtt ember ő is. Nyilván nem haldoklott, me ha igen, akkor is a mentő tud segíteni, nem te.
2021. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
8%
Nem köt a titoktartàs , az adócsaló ügyfeledről pl?
2021. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Ezt csak ő találta ki, hogy valamit beszóljon.
2021. aug. 18. 10:49
 5/59 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy az 1es írja, pótanyát szeretne egy hisztis gyerek. Szerintem ne húzd sokáig a szakítást, ilyen viselkedés nem méltó egy 12 évesnél idősebb emberhez.
2021. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
99%
Annyira megnèznèm személyesen az ilyen embereket , hogy mivel konpenzàlta nàlad ezt a viselkedèsd
2021. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
99%
szakíts
2021. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
88%
Nem te írtál ki múltkor kérdést, hogy itt ügyvédjelölt vagy, a pasid meg pénzes vállalkozó, aki nem dolgozik és azt akarja te se dolgozz, de pénzt nem ad?
2021. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
99%
Nyilván ez érzelmi zsarolás, nem vagy köteles elviselni és nem is érdemes.
2021. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
20%

...ilyenkor nem jár törlés a trágár szavak használata miatt...?


Amúgy bolhából elefánt amit ő csinál és az is amit te. Ez általában állandó és örökös veszekedések melegágya.

2021. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!