Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy olyan érzésem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy olyan érzésem hogy csak szexkapcsolatra tart akkor felesleges errol beszelnem vele ha ugyis hazudik szakitani meg ugysem fogok a semmire?

Figyelt kérdés

Párom lelkileg érzelmileg Nekem egy nagy nulla.

Nem segit nem támogat, nem tudok a gondjaimrol se beszelni vele, lesz.rja az életem érzéseim, de ez mellett kedveskedik udvarol szeret velem jár hű és monogám es megtiltja azt is hogy másneműekkel ismerkedjem kisajáít de viszont tartja ő is ehhez magát.


Nos mivel nekem gyakorta fájó hogy se ölelest jo szót tanácsot erzelmileg semmit nem kapok es totálisan egyedul érzem magam mellette, de más pasi meg nem tetszik, nem jo az ágyban sem, buták, igénytelenek, azaz váltani nem is tudnék ha akarnék se és nem célom egyedul se lenni mert annál még ez is jobb, azaz elvagyok ebben a sz.rban, es nem szeretnék nyitott kapcsolatot sem, akkor jól érzem hogy hó't felesleges tiszta vizet önteni a pohárba, hogy ez egy monogám szexkapcsolat csak, szóval ne fáradjon azzal, hogy hülyít a szeretlekkel meg a nem létező terveivel velem?



#kimondatlan szexkapcsolat #normál kapcsolatnak álcázott szexkapcsolat #hazugság átverés monogámia miatt
2021. szept. 1. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

most a parid vagy szexkapcsolat? most szeret vagy lelkileg/erzelmileg egy 0?


olyan zavaros az egesz irasod, mintha skizofren lennel. plusz allandoan ilyen kerdeseket irkalsz ki ide, megismerem ezt a stilust.


szerintem szakits es menj el pszichologushoz.

2021. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Most a kicsit korábbi kérdésedbe belefogalmaztad az ott hozzászólók mondatait:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Most sikerült megérteni mi a valóság, vagy még ebben a formában is megerősítésre vágysz?

2021. szept. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha minden amit mondasz h nincs meglenne, de a szex lenne rossz mar teg dobbantottal volna... Tipikus női viselkedes csak a szex számít a tobbi meg kit érdekel csak panaszkodsz itt es ott egy picit es le van tudva a dolog.
2021. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4# ha csak ennyit is tud egy férfi hidd el már az is értékelendő sajnos.


A legtöbb egy minimális szintet is képtelen hozni.

2021. szept. 1. 11:01
 6/6 anonim ***** válasza:
:)) nem tudom miert gondolod azt hogy a ferfival van baj. Te latod mindezt mar sok ideje, megis egyutt vagy vele. Az elet csak annak ad jobbat aki keresi a jobbat.
2021. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!