Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 hónapja tart köztünk ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 hónapja tart köztünk ez a "szexkapcsolat"? Olyan mintha érezne valamit irántam?!

Figyelt kérdés

Eddig heti 1x találkoztunk, vagyis nem eddig. Egész decemberig. Azon kívül szinte sosem beszéltünk, csak a találkozók miatt.


Aztan kb karácsony óta kicsit ez több lett, heti 2 alkalom, pár naponta fel is hívott.


Nagyon kimért volt mindig, esélytelen volt a szerelem. Így elvoltam.


Na most Valentin nap körül elkezdte, hogy majdnem nap felhiv, irogatunk. Én is szoktam neki. Én elkezdtem érezni valamit, mióta ennyit közeledik.

Ha együtt vagyunk, vagy hoz haza fogja végig a kezem.

Többet csókol, puszilgat, homlok puszik, érdeklődik merre jártam, mit csináltam aznap. Kaptam tőle rózsát nő napra. Kérdezte előtte pár nappal h milyen virágot szeretek, de őszintén sose gondoltam h vesz nekem. 😅

Sosem akart nálam aludni, erre most kérdezte mikor alszunk együtt. Mindig úgy mosolyog, ha együtt vagyunk.


Na de befejeztem az unalmas szövegem... A lényeg h ridegből nagyon aranyos pasi lett. És kezdek bele esni.

Vigyázzak jobban, vagy esélyes h jobban kedvel, érez valamit? Vagy csak magányos?

Ha nagy ritkán iszik egyből felhiv, hogy nagyon imád, és milyen hihetetlen nő vagyok, én vagyok a nagy betűs nő, mert mindenben passzolok, és nagyon kevés ilyen nő van.


Hogy tudnám kideríteni, mit érez, vagy érez e valamit!?

Nem szeretném neki szegezni a kérdést, egyrészt annyi tartás van bennem, másrészt nem szeretném ezt elrontani.😅


Mondta h jó lenne együtt elmenni enni, ha lenne nyitva étterem.


2021. márc. 14. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd még szó nélkül a dolgot. Kezdeményezz te is, akár ott alvást is. Aztán lesd mit reagál rá.
2021. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Milyen szexkapcsolat (igaz, idézőjelben) az, ahol hónapok óta még nem feküdtetek le?

A leírtak lapján komolyabban gondolkozik kettőtök sorsáról. Szerintem tipikusan úgy viselkedik, hogy ne ijesszen meg a közeledésével, hanem az apró lépések taktikáját űzi. Írod, hogy Neked is imponál. Hát akkor...?

Ffi.

2021. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Attól h nem aludt itt soha, még szexelünk az első naptól kezdve. Nemtudom miből szűrted le h nem. Bocsi, ha félre érthető voltam.
2021. márc. 14. 18:54
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen pasi az dug mást is , ezt elhiheted nekem, ismerek ilyen csávókat..
2021. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sztem is
2021. márc. 14. 19:01
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi, de elég vicces, hogy smán megd.ghat, de neked tartásod van és nem kérdezel. Persze tudjuk, részedről is puszta szexnek indult. Írásodból látszik, hogy epekedsz utána. Lépjél vagy egysuer arra ébredsz, hogy egy másik csaj viszi.
2021. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Azon lepődtem meg, hogy idézőjelbe tetted, valamint, hogy 10 hónapja ismeritek egymást, de csak most akar nálad aludni. Az utolsó magyarázatod alapján már értem. Elnézést!
2021. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az hogy megdughat, az nekem is nagyon jó, ez idáig tiszta, ugye?
2021. márc. 14. 19:09
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért tettem idézőjelbe, mert nem tudom minek nevezzem. :)
2021. márc. 14. 19:09
 10/14 A kérdező kommentje:

De hagyjuk is, mert egyből a kritika, a magyar habitus jön elő. Nem a segítőkészség.

Köszönöm szépen! Szép estét :)

2021. márc. 14. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!