Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet tudni egy ffirol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni egy ffirol hogy Velem(aktuális bnője) komolyat akar, vagy másra vár és csak tölti az idejét most?

Figyelt kérdés

Felnőtt férfi aki házasságot komolyat akar ugyan, de azt nem lehet tudni kivel..

Jelenleg együtt járunk, nem égető neki a kérdés, elvan velem mert jó ez így is neki(sima járás), nem repked kapcsolatbol kapcsolatba, vagy nőről nőre, ilyen téren nyugodtabb típus.

Tetszik velem neki nagyon a szex, ezt nem is akarja elveszíteni. Meg látom is rajta hogy igyekszik h nekem is jó legyen.

Azt mondja külsőre is nagyon ideálja vagyok. De azért megnèz más nőket is.

Úgy jöttünk össze, hogy nem tudjuk még mi lesz belőle ő mindenre nyitott, meglátjuk, vágjunk bele.

Kezdetben brutál féltékeny volt. Ez mintha alábbhagyott volna vagy mint alvó oroszlan, jekenleg ez miatti balhék nincsenek.

Szüleinek be akar régóta mutatni(en nem akarok menni, nem erőlteti)

Gyakorta vagyok mellette szeretethiányos (nincs ölelés, puszi, bújás, lehet ő alapbol ilyen, nem tudom)

Ő hamarabb talalna nőt, mint en pasit ha szakitanánk.

Egy darabig nem tudunk összekoltozni mert nekem arra nincs pénzem még. Korábban ideges volt ez miatt ma már beletörődött.


Úgy érzem mintha befogado lenne és nem mozgatonerő.

Azaz olyan "igenember". Ha járni akarok járjunk, ha komolyat akarok akkor legyen, ha ossze tudunk koltozni miert ne, ha kivancsi vok a szuleire oke bemutat, ha pénzzel érzem h szeretne akkor veyz ezt azt, es igy tovább. Ha szakitané akarnék azt is kicsit fájóan ugyan de elfogadná.

Kerdeztem is már olyasvalamit, hogy rajtam mulik a kapcsolat vagy en határozom meg őt? Azt mondta igen.

Mivel lassabb a tempom az átlagnál (nem tudok azonnal osszekoltozni, meg fejeseket ugrani pl a családi kapcsolataiba vagy akár házasságba),ezt is elfogadja. Neki nem probléma, jó igy is.


Viszont mindent összevetve amit en magamban látok, folyamat szeretethiányos vagyok, és pl nőlesések chatek miatt bizonytalan abban, meddig van velem, nem látom hogy erőt adna, azaz nem haladok vele semerre, en egyedul meg nem tudok gyorsan anyagilag vagy hogy "felfejlődni" hozzá, gyakorta érzem magam egyedul a kapcsolatban (nem lelki támasz, de sztem én se neki, de neki nincs szuksége lelki támaszra egy nőtől, nem az a típus), szóval igazábol élhetnék igy vele/mellette mindenfele hiszti nelkul is ugyan, csak úgy alapon, de nagyon zavar az hogy marhára nem akarok elcseszni esetleg hülyeség miatt 5-10 evet az életembol mert a nők kiöregszenek a gy.vállalásbol.

Szovak nekem már nagyon meg kell gondolnom kire szánok az időmből.


És a ha dolgok jönnek:

Lehet más pasival már simán egyutt élnék mert megteremti a feltételeit annak, más pasinak lehet nem viszolyognék a családjátol es bátran mennék hozzájuk, más pasi lehet ölelgetne bújna is vagy arra igénye lenne, más pasi lehet lelki támasz is lenne


Es az ujabb ha dolgok:

Más pasi lehet megcsalna elhagyna kihasználna vagy lehet nem is találnék(nagyon nehezen találok normális férfit, aki komolyat akarna Velem, nem 20 vagyok már)


Igazábol nagyban segitene döntéseket hozni az ha a jelenlegi páromon el tudnék igazodni.


Ha beszelek vele mindenre igent mond csak. Koltozzunk ossze? Felole igen. Es igy tovabb.

Ennyi erovel ilyen felfogással, bárki is rámászhatna akkor.ez csak ugy mellesleg egy futo gondolatom..


2021. szept. 1. 06:25
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Tehát van egy langyos fosh kapcsolatod, amiben nem érzed a szeretetet, te se akarsz előre lépni, viszolyogsz a családjától, nem bízol benne, és nem érzed, hogy lelkileg támogat.

Akkor áruld már, hogy minek akarsz hozzámenni?! Életed célja egy jól elbas2ott házasság, amiben örökké elégedetlen vagy? Szeretnél legkésőbb 3 éven belül elvált, sőt egyedülálló anya lenni?


Jelen esetben az a legkisebb gondod, hogy a pasi mit akar. Valószínűleg jól érzed, nem melletted fog lehorgonyozni, ha egy csepp esze van, mert ez a kapcsolat egy kupac langyos fosh. Csak ha neki van annyi esze, hogy ebből kifele igyekezzen, akkor te is? Vagy ha ő úgy van vele, hogy x évesen úgyse talál jobbat, sodródik az árral, akkor hozzámész, hogy legyen fehér ruhás fotó facebookra, és kiírhasd a státuszhoz, hogy házas?


Minek akarod ezt erőltetni? Szerinted mit ad a házasság, amiért ennyire vakon erőlteted?

2021. szept. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Hat figyelj, ha ennyit dumalsz enis siman leraznalak egy szimpla igennel
2021. szept. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
88%

Szóval, röviden csak, h értsd: fő mozgatórugója a szex, megh dejól nézel ki -> ezek alapjàn ez egy szexkapcsolat, csak te nem vetted észre.


A kezdeti féltékenység a külsődnek szól, de mostmàr tudja, h manipulàlható vagy és nem lépsz le.


A hàzassàgi ígéret belengetése meg az egyik legjobb kamu, amire harapnak a nők 🤫😚😉

2021. szept. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is szexkapcsolatban vagy es te gondolsz bele tobbet. A ficko meg csak sodrodik az arral, se tervei, se celjai nincsnek, parkapcsolati szinten meg plane. Amig bebujsz az agyaba, addig nem fog kirugni onnan, ennel tobbet meg nem is akar. Nem erdekli, se oromod, se banatod, se celjaid es nem vevo a tamogatasodra. Egy a lenyeg, legyen szex jo sok, miden egyebet pedig korlatozz a legminimalisabbra. Annyira mar kiismert, hogy tudja mit akarsz hallani, o is ugy gondolja, hogy nala jobbnak kepzeld ferfiaknal nincs eselyed, ezert kb beleszarik a kapcsolatba. Elmondanad, hogy melyik tettebol, nem szavabol, tettebol erzed azt, hogy szeret? Vett neked a mult honapban egy cicas taskat? Mert kb ennyit nezek ki belole. Utana azt, hogy neked ennyi eleg ahhoz, hogy felesegul menj hozza? En villamgyorsan keresnek mast, akire kidobnam a kovetkezo eveimet, mert ez garantalt bukta. Garancia semmire nincs, de legalabb az eselyt add meg magadnak egy ennel kategoriakkal jobbra. A kinezetbol lehet engedni, a belso tulajdonsagokbol viszont maradjon csak magasan a lec. Ne a mosolyat meg a penzet adja a masik kapcsolatba, hanem a lelket.
2021. szept. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Be akart mutatni a szüleinek, te nem voltál hajlandó. Össze akart költözni, te ezt sem akartad. Akkor mit szeretnél? Csoda, hogy így áll hozzá? Szerintem elkönyvelte, hogy te nem akarsz komolyat, talán kiábrándult belőled, ezért tart egy érzelmi távolságot, amit én megértek, mert veled nem lehet komolyan tervezni. Fogalmad sincs, hogy mit akarsz, tenni nem vagy hajlandó a kapcsolatban semmit.

De ez csak tipp, meg kellene kérdezned tőle, hogy mit akar, még ha hazudik is, akkor is látni a reakciójából, hogy hogy áll hozzád, de nekem az a tapasztalatom, hogy minden férfi elmondja őszintén, ha nem hisztizik a nő.

2021. szept. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Ne felejtsetek el, hogy a kerdezo NAGYON fura agyilag, ez latszik az osszes kerdesen.

Szoval en annyira nem csodalkozom a pasin. Meg egyebkent is vannak ilyen emberek, akik a manak elnek, es nem tervezgetik nagyban a jovot, es megis fontos nekik a kapcsolat. Az "igy is jo - ugy is jo" mentalitas nekem is az agyamra megy neha, de ez az en sajat regi beidegtodeseim miatt van elsosorban.

2021. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!