Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, megértenétek ezt? 17/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megértenétek ezt? 17/f

Figyelt kérdés

a) A párotok elárulja, hogy vagdossa magát, kért segítséget, próbálja abbahagyni.


b) Elmondja a fiú, hogy többet érez irántad, és mivel már kialakult egy bizalom és barátság köztetek, elárulja azt is, hogy vagdossa magát, próbálja abbahagyni.


Mindkét esetben azért teszi, mert megkönnyebbül, és így tudja kezelni a problémáit. Számára ez kialakult, annak ellenére hogy tudja nem helyes.


Ez szakító ok illetve kizáró egy kapcsolathoz? Vagy segítenétek neki? Mit reagálnátok rá? Mérgesek lennétek? Megértenétek?



2014. máj. 30. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szakító ok. Segítenék, ha tudnék valamilyen szinten. Ezt legfőképpen magában kell elintéznie, de mint támasz, mellette lehetek.
2014. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megpróbálnék segíteni neki, de tartanám a 2 lépés távolságot, nem habarodnék bele, ha "vágdossa" magát.
2014. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én segítenék. Max akkor esne rosszul, ha nem sikerülne leszoktatni a fiút erről, mert az azt jelenti, hogy nem boldog velem.

19 L

2014. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
17 évesen már ki kellene ezt nőni.. én 15 évesen vagdostam magam, mert húdenagyonvilágfájdalmamvolt :D
2014. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3: Nem azt jelenti. Attól hogy valaki ezt teszi még lehet nagyon boldog, csak megkönnyebbül ettől, számára ez megnyugtató. Ez nem feltétlen függ össze depresszióval.
2014. máj. 30. 14:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg nem érteném, mert elfogadhatatlan számomra, hogy valaki kárt tesz magában. Segítség kell neki, de nem tőled,hanem szakembertől. Te nem fogsz tudni segíteni, minél tovább pátyolgatod annál tovább csinálja...
2014. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem lenne szakító ok. Nyilván mindenkinek megvannak a maga problémái és ezt máshogy dolgozzák fel. Mondjuk ez nem a legjobb módszer. Szerintem nem érne váratlanul, mert azért a másik ember viselkedése is sokat elárul, de nyilván akkor leülnék vele megbeszélni az okokat és aztán próbálnék neki segíteni. Ha meg nem tudok, akkor szakemberhez fordulnánk.

U.i.: Ettől függetlenül, azt javaslom, hogy ne csináld! Vannak sokkal jobb módjai a fájdalom kiadásának!

2014. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne legyen megnyugtató. Ha úgy érzi hogy kell, akkor csukja be a szemét és mondogassa magában hogy "nem teszem meg". Sok esetben így is le lehet szokni az ilyen káros dolgokról.

Mellesleg sportoljon, tűzzön ki maga elé célokat, amivel levezetheti a saját energiáit. Javasolnám a futást.

2014. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megérteném, de lehet hogy baj lenne. Mert én is vagdosom magam.
2014. jún. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megérteném. Nagyon is. És azt mondanám, hogy sajnos velem is ugyanez van és próbálkozom de nem tudok leállni. (Sajnos még igaz is lenne.) Gyere, maradjunk együtt, támogassuk egymást, értsük meg egymást és segítsük egymást, együtt sikerülni fog.

Az emberek nagy része nem érti meg, és ahelyett hogy megpróbálna segíteni csak még jobban árt, és ugyanúgy kért tesz a másikban. Mentálisan. Amit a másik úgyis ugyanígy fog levezetni.

Ez elég komoly dolog, akik divatból csinálják, miattuk gondolják azt az emberek amit gondolnak.

Akinél tényleg baj van, az nem mutogatja a sebeit, annak a sebeit te csak akkor veszed észre ha nagyon sokat vagytok együtt és nagyon figyeled. Vagy még akkor se.

A szakember dolgot meg hagyjuk már, majd pont egy idegennek fog kitárulkozni az, aki senkinek sem mer.

A fiúknál pedig ezt még komolyabban kell venni.

2014. júl. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!