Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj ez? Miért ez a reakció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ez? Miért ez a reakció?

Figyelt kérdés
Egész eddigi életem során titkoltam, hogy nem volt még párkapcsolatom, de most 24 évesen elég érettnek érzem magam, hogy felvállaljam mindenki előtt. Erre nagyon sokféle reakció jön, de az általános az, hogy elkezdenek hüledezni, meg tanácsokat adni önismereti témában. Mintha ettől nem lennék egész ember. Az emberek nem képesek elfogadni, hogy eddig nem jött össze és ez senkinek sem a hibája, csak egyszerűen így történt. Nem értem miért kell az önbizalmamat folyton ostromolni minden egyes alkalommal amikor ez kiderül.

2014. máj. 28. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Okos ember mások kárán tanul, attól hogy még nem volt kapcsolatod tudhatsz egy keveset azokról
2014. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugalom! Neked nem jott olyam srac aki bejott volna. De lesz baratod! Ne torodj az ilyen emberekkel :)
2014. máj. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most jön a fekete leves: fiú vagyok.
2014. máj. 28. 14:45
 4/6 anonim válasza:
Nyilvánvalóan azért kezdenek prédikálni mert azt hiszik az önismereti problémáid miatt nem tudsz csajt fogni, vagy mert béna vagy mindegy, hogy ragozod nagy többségbe úgyjön ki majd a lépés ,hogy nálad valami baj van ami miatt lehet velük se fog menni, és ettől meghátrálnak. Lehet máshogy kéne előadnod vagy , szimplán megvárni azt a értelmes csajt aki normálisan fogadja és megy vele:D
2014. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Azon kívül, hogy próbálkozom még mégis mit csináljak. Nem voltam soha bunkó módon elküldve, nem köptek le az utcán és nem voltam tréfa tárgya se. Azok akikkel romantikus kapcsolatba akartam kerülni, mindig szépen megbeszélték velem ezt, soha nem volt sértődés hiszti. Ebből úgy gondolom, hogy nem kéne magamba roskadnom mert nem kellettem senkinek, nem lettem egy lidérc akinek a sötétben kéne bujkálnia.
2014. máj. 28. 14:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha téged ez ne zavar, és tisztában vagy önmagaddal, akkor ne zavarjon mit mondanak mások. Én is a te helyzetedben vagyok, csak lány (23), csak én sose titkoltam, de nem is híreszteltem, hogy volt-e kapcsolatom vagy nem. Ha megkérdezték válaszoltam, sose lett belőle szerencsére téma. Engem viszont az zavar már egy kicsit, hogy félek is a kapcsolattól, pedig nagyon vágyok már egyre, és képtelennek érzem magam szeretni/kimutatni a szeretetet.
2014. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!