Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megaláztak barátnőm szülei,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megaláztak barátnőm szülei, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Most voltam el náluk bemutatkozó vacsorán és nagyon megaláztak, azt mondták hogy nem örülnek hogy ilyen senkiházi udvarol a lányuknak (nincs diplomám, szegények vagyunk) és nem fognak hozzájárulni hogy elvegyem a lányukat, vegyem tudomásul. És hogy ők sokkal előkelőbb jövőt szánnak a lányuknak nem ilyen szintet, szinvonalat amit én tudok neki nyujtani
2021. szept. 1. 21:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Hogy érzed?
2021. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ, hogy erre a barátnőd hogyan reagált.
2021. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Huh. Ez kemény. Miért nem mondtad hogy nem hitted volna hogy a kajánál lehet szarabb modoruk de tévedtél, és angolosan elsétálsz?
2021. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Hát figyelj.. párt választhatsz de a családo(d/t) nem.
2021. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Barátnőm sírva elfutott otthonról és azt kiabálta hogy "ezt nem bírja hogy megint"

Azóta nem érem el

2021. szept. 1. 21:45
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Én elengedném.
2021. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%
Engedd el. A barátnőd is nagyon rosszul reagálta le, gondolom nem ez az első eset, hogy anyuci-apuci betesz neki ilyen téren. A szülőkről nem is beszélve. Ha esetleg a kapcsolat ezt ki is bírná - de nem fogja a barátnőd reakcióját látva - a család minden követ megozgatna hogy éket verjen közétek. Kell ez neked? Nem hiszem.
2021. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
Én elmennék külföldre,és vinnék magammal hamuba sült pogit,én pl szülőként el se hívnálak vacsorára ha nem vagy szimpatikus,el nem tilthatnálak a gyerekemtől,ez az ő döntése,de jópofizni se akarnék,a másik meg hogy amilyen szavakkal írod előkelőbb jövő,ilyen a filmekben meg a mesékben van,ahol a grófi család herceget vár,és csak a disznóátvevő megy,úgyhogy ilyen baromság megírásához azért erősebb fantázia kéne.
2021. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Ülj le a barátnőddel beszélni.

Egyrészt a "már megint" alapjan nem ez az első eset. 1: Tudta, hogy ez lesz, de nem szólt róla neked, belevitt egy ilyen kínos szituba. Ez még azzal is büdös bunkó dolog, akit utálunk. Szeret egyáltalán? 2. Azért is jó kérdés, mert lehet, hogy a legvonzóbb tulajdonságod számára, hogy kiakadnak tőled (is) a szülei.

A másik fontos téma, hogy ő hogyan tervezi a kapcsolatot folytatni. Az nyilvánvaló, hogy te ezek után nem is fogsz a szüleivel találkozni. Ezt el tudja fogadni? Mit tervez, hogy lehet ezt kivitelezni, ha mondjuk házasok lesztek és gyerek is lesz.


Aztán a válaszok alapján eldől, hogy merre tovább.

2021. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Nehezen tudom elhinni, hogy ilyen szavakat kiejt valaki az illető jelenlétében. Na mindegy. A lányuk házasságához nem kell az áldásuk.
2021. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!