Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ezzel tényleg megaláztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel tényleg megaláztam a barátnőm?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen már szakítottunk, többféle ok miatt is. Nem működött a szexuális életünk sem, neki túl alacsony volt a libidója, nekem meg magas. Sosem csaltam meg, igyekeztem maximálisan hűséges lenni hozzá, nagyon szerettem őt. Sokszor próbáltam felvetni, hogy találjunk valamilyen kompromisszumot a dologra, de nem igazán törődött a jelzéseimmel. Volt, hogy már szinte depressziós tüneteim voltak a szexhiány miatt, ezért elkezdtem önkielégítést végezni. Egyszer ki is derült, és nagyon megharagudott rám, azt mondta, hogy ezzel én őt szexuálisan megaláztam. Azt beláttam, hogy talán ez nem esett neki a legjobban, de az állítását abszurdnak tartom. Tényleg elfogulatlanul állítom, hogy egy nagy nulla, amit az ágyban produkált, egyaránt minőségileg és mennyiségileg is, így nem tartom jogosnak a felháborodását.
2018. okt. 13. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Mond, hogy ezt a kérdést csak kitaláltad és a reggeli Balázsék extra Rádió1-es ismétlésből nyúltad, mert abban pont ilyen abszurd nettó baromságokról volt szó.


Egyébként, ha komoly akkor nem, nem aláztad meg. De az ilyentől menekülni kell mielőbb.

2018. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Te is egy nagy 0 lehetsz az ágyban,ha nem kivànta veled sűrűbben..
2018. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt ahogy megfogalmaztad a véget az tényleg megalázó. De az hogy kiverted magadnak az nem gáz és nem megalázó. Én a párommal naponta többször is lefekszünk még is ugyan úgy neha elvonulók és foglalkozom kicsit magammal egyedül. :) 22F
2018. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk nem jelezgetni meg ''próbálkozni felvetni a dolgot'' kell, hanem kommunikálni, akkor nem lesznek ilyen bajok legközelebb...
2018. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Ha jól kúrsz egy nőt, le sem száll a farkadról. 😃
2018. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Két embernek különböző lehet a szexuális igénye. Ha máskor ilyen van, menjetek el egy párterápiára, ott jobban megértitek egymást.

Azt meg ne akard, hogy akkor is hagyja magát, amikor neki nem jó, csak a kedvedért, mert még szarabb helyzet alakul ki.

A nők libidójában az érzelem is sokat számít. Ha előtte vitáztatok, vagy beszóltál neki, akkor lezuhan nullára a kedve. Szóval lehet, a viselkedéseddel volt baj, nem a libidójával.

2018. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te se lehetsz főnyeremény ha nem vàgyott a veled való szexre jobban. Èn is ilyen voltam ( nem voltam oda a szexért), mert sosem volt olyan partnerem akivel élveztem volna. Aztàn jött egy férfi akivel végre orgazmust élhettem àt. Majdnem minden nap van együttlét, most màr 9. éve és isteni jó.

Az önkielégítés nem megalàzàs. Àm amilyen stílusban beszélsz az exedről az az, bicskanyitogató. Nem csodàlom, hogy nem kívànt ha így beszélsz, viselkedsz vele, ahogyan itt a hàta mögött. Sokat elàrul. Remélem talàl férfit maga mellé.

2018. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!