Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az alábbi rossz tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi rossz tulajdonságok között van olyan, akár csak egy is, amivel együtt tudnál élni, ha a partneredre jellemző lenne? Nagyon rossz tulajdonságokat soroltam fel, amik sajnos nem ritkák, és gyakran ezekben gyökerezik a szakítóok / válóok.

Figyelt kérdés

Női és férfi válaszolók egyaránt véleményezhetnek!


Féltékenység

(szamonkérés, korlátozás)


Lustaság

(szalmaszálat nem tesz keresztbe otthon, szélsőséges esetben munkanélküli)


Savanyúság

(sosem mosolyog, humortalan, képtelen bármin is jól szórakozni, mások örömét is elrontja, megjegyzéseket tesz)


Ápolatlanság

(zsírcsimbókos haj, több napos mostlan fog, fürdetlenség, testszag, stb.)


Negativitás

(folyamatosan panaszkodik, semmi se jó neki, mindenben a rosszat keresi, mindenben csak a rosszat veszi észre)


Frigiditás

(szexuális vágy hiánya, nem akar szexelni)


Önzés

(mindent megtart magának, kisajátít dolgokat, mindenkor ő és érdeke kell legyen az első, képtelen háttérben lenni a másikat támogatva)


Agresszió

(megcsapkodja a másikat ha mérges rá, verbális kommunikációja durván támadó)


2021. szept. 3. 03:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Ezekből, ha muszáj választani a féltékenység, korlátozás.

En ilyen kapcsolatban már éltem, jóformán nem is emiatt lett vége.

Ilyen szempontból elnyomható vagyok.


Ez csak egy saját vélemény, senkinek nem kell vele egyetérteni.

2021. szept. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Én ápolatlannal, féltékennyel vagy lustával lennék együtt nőként, de a féltékeny határeset.
2021. szept. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Egyikkel sem. Ilyenekben nem kötök kompromisszumot.
2021. szept. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Egyik sem igazából, de ha nagyon kötelező lenne választani akkor a negativitás.
2021. szept. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Igazából azt sem tudom elképzelni, hogy ilyen emberekkel összejöjjek. Mármint elég hamar kiderül valakiről, hogy féltékeny, és vágom is ki a fenébe szinte azonnal. Lustával szintén össze sem jönnék. Persze, lehet, együttélésnél derülne ki, hogy otthon nem csinál semmit, de én nem vagyok az a típus, aki hagyja magát elnyomni, szóval először mondom szépen, aztán csúnyán és onnantól kezdve neki nem csinálok meg semmit, ha ez sem hat, kirakom. El sem tudom képzelni, hogy jönnék össze egy savanyú, negatív emberrel, mert ez az első benyomás alatt már lejön. Az, hogy valaki önző-e, szintén hamar lejön, az agresszió pláne. Nem kell nagy dolgokra gondolni, de jelek MINDIG vannak. Az is hamar kiderül, ha valaki frigid...

Na, de ha valami út közben alakulna ki, mint a frigiditás: az sem úgy kezdődik ám, hogy az egyik pillanatban szexisten, és éjjel-nappal tolná, a másikban meg semmi, hanem fokozatosan alakul. Szóval időben el lehet kapni, ha a feleket érdekli és akarnak vele foglalkozni akár a kapcsolatban keresendők az okai, akár orvosi problémáról van szó.

2021. szept. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

Csak az impotencia feltekenyseg zavarna. A tobbit nem latnam sulyosnak.


A feltekenyseg is csak akkor ha azert feltekeny mert ő maga hűtlen.

2021. szept. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
*a többiben tudnam valtoztatni
2021. szept. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ezek közül nagyon maximum a lustát tudnám elfogadni (de ha munkanélküli úgy már kizárt).

Felőlem hívhatunk szakit mindenhez, kiperkálhatja szépen.

Ami a 'női' munkákat illeti, el kéne fogadnia hogy még ennél is többször ennénk étteremben vagy hoznék haza kaját, mert utálok főzni, így se csinálom állandóan. De az exem meg a jelenlegim is tud és szeret is főzni. Takarítónő is jár hozzánk, nem rendszeresen, de gyakran hívom.

2021. szept. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Savanyúság,negativitás és talán a frigiditás is. Ezekkel együtt tudnék élni.

(Nő)

2021. szept. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Azért nehéz ez, mert ezeknek a tulajdonságoknak vannak árnyalatai.

Ahogy elolvastam, egy csomó illik a férjemre, de nem mindegy, milyen mértékben.

Pl lusta sokszor, bőven lehetne több mindent csinálni a házban és a ház körül, de azért van, hogy csinálja. De sok mindenhez nem is ért.

A szex is, nem teljesen nulla, de részemről lehetne több.

Agresszió, igen, vannak durva veszekedéseink sajnos, mert döcög a kommunikáció közöttünk, de alapból nem egy agresszív ember.

Szóval ezekkel így ilyen formában együtt élek.

2021. szept. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!