Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másokkal ismerkedett mellettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokkal ismerkedett mellettem. Összevesztünk megbeszeltuk kibékultünk, tartja magát. Hogyan legyek az aki voltam?

Figyelt kérdés

Kezdetben elhittem hogy ő gerinces egyenes nyilt, meg határozott stb.

Az ismerkedessel tarskeri stb nem csupan azt veszitettem el hogy lehet más kellene neki(amugy betegesen feltekeny is volt ez vitte el addig), hanem az egész jellemében csalodtam.

Nem egyenes, nem gerinces, a hátam mögött aljasan chatelt, más tudja erdekelni rajtam kívül is, neki van olyan aki tetszik, nekem egy pasi sincs aki tetszene rajta kivul, stb.


Most igy hogy megbeszeltuk azt hogy ha velem van akkor legyen már korrekt es most valoban az is, most igy nem is a csajozas miatt vagyok ki, hanem attol hogy ő képes velem szemben gerinctelen lenni.


Nézek rá es már nem azt az embert látom, akinek korabban hittem, annak akinek van tartása, tudja mit akar, egyenes nyilt, hanem azt latom ha akar akkor aljas sunyi stiklis rafinalt gyökér valojában.


Magyarán amiert egy képet tört bennem össze saját magáról, így folyamat bennem van a frász, hogy akkor simán chatelhet ismerkedhet majd megint.


Plusz nem tisztel senkit a szulei elott is megd.gna jóformán(enyhe túlzás de szóval gátlástalan típusu,nincsenek benne amolyan "tartások")


Az egész jellemében csalodtam azt látva ha nem is csalna meg vagy nem is lenne a tovabbiakban velem szemben inkorrekt, attol még neki a vágya vagy képességei simán megvannak arra. Nincs lelkiismeretfurdalás meg ilyenek. Lazán teszi.



Csalódtam benne magyarán.

Most hű korrekt, ad nekünk esélyt.

De mintha egy masik emberrel járnék mint akit eddig megismertem. Egy olyannal aki "alvo oroszlan". Soha nem lehet tudni mikor ébred benne fel ujra mikor fogja ugy csinalni maskor hogy komolyan dont az mellett hogy neki más kell.

Most csak amolyan ész nélkuli hirtelen kilengése volt csak, azaz semmi baja a kapcsolatával csak miért ne alapon, nem gondolta komolyan kulonben akkor meg is torten volna maga a félrek.félés is aztan ki is dobott volna (neki egyszerre elég egy nő azaz hosszabb tavon nem tart kettot hanem kilep az elsobol)


Na most azota ugy erzem egy aljas sunyi gatlastalan tartás nelkuli emberrel vagyok egyutt.

Ha még tul is vagyunk azon hogy ismerkedett es fátylat rá tiszta lappal indítsuk ujra, mégsem vagyok már az mellette aki voltam. Az az önfeledt boldog nő.


Feltekenység is van bennem már ha a telefonhoz nyul csak ennyitol is. Nem mondom, de már frászban élek vele.


Valami eltört.



Ha kiszállok annak nem sok ertelme más pasi 2 honap alatt megcsal elhagy megaláz. Ő legalább már 1 éve velem van es kitart mellettem.es lazán tervezi a jovőnket meg összeköltözest mintha mi sem tortent volna.


En nem vagyok ilyen rafinalt tipus. Aki szinten chatel ismerkedik sajnos. Nem merek mert amugy is irto nagy kontroll alatt is tart, helybol megtudná.


Olyan erzesem van mintha lenne egy mindenkit d.gó "hím", meg lenne egy kikötözött "nősténye"aki viszont csak vele van meg csak vele lehet. Es ha elis lenne engedve is csak egyedül kóborolna a sok disznó között.

Korabban 2 évig nem volt barátom mert egyik sem tetszik, vagy csak szexet akarnak vagy nője van, vagy igenytelen, vagy stb atb stb



#gerinctelen de hű partner
2021. szept. 3. 08:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye nem kell mondani, hogy ennek a kapcsolatnak mar annyi ertelme van mint arvahazban a szuloi ertekezletnek?!


Bar megjegyeznem, amire felkaptam a fejem, hogy mas pasi 2 honap utan megcsal, megalaz, hogy ilyen gondolkodasmoddal hat…viseld csak.

2021. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem azt írtad tegnap, hogy csőlátásunk van itt mindannyiunknak és nyugodjunk meg, mert boldogság van?

Reggelre elmúlt?

2021. szept. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem bántásból írom, de nagyon nem vagy jó lelki állapotban. Önbizalmad, önértékelésed főleg most nagyon alacsonyan van. Kihasználható vagy, amit meg is tesznek. Megalkudtál, és a félelmeid konzerválják a nyomorodat. Szenvedsz minden percben, de csak győzködöd magad, hogy a kisebbik rosszban vagy, ennél csak rosszabb lehet. Ezeket mind magad írtad, én csak ezeket a részeket emeltem ki.

A leírásod első felében még kerestem a választ arra, hogy hogyan lehetne menteni a kapcsolatod, hogyan állíthatnád helyre az egyensúlyt köztetek. De amilyen jelzőkkel illetted a párod, meg hogy "irtó nagy kontroll alatt tart", így összességében egyértelműen egy mérgező kapcsolatnak hat. Lefogadnám ő is mondott ilyeneket neked, hogy vele milyen jól jártál, más megcsalt volna, és csak akkor beszél a komoly közös jövőről, és igazán tisztelettel veled, ha már nálad kiborult a bili. És akkor is csak beszél, nem változik tettben hosszútávon. Ezek ilyen tipikus vonások az ilyen embereknél.

Itt gyökeres változásra van szükség. Neki is nagyban kell változnia, és odaadóbbnak, szeretőbbnek, tisztelettudóbbnak kell lennie. ÉS neked is a sarkadra kell állni. Valamint a bizalmat kell felállítani kettőtök között rengeteg beszélgetéssel. Nincs tabu, bizalmasan megbeszéltek mindent a jövőben, és együtt kerestek rá megoldást. Ha ez nem megy, akkor ez válság nélkül se egy jól működő kapcsolat, ahol nincs rendes kommunikáció, kölcsönös szeretet, tisztelet és bizalom.

2021. szept. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja egyebkent ez tiszta az a szitu lesz, mikor inkabb elviseli hogy a mostani csavo ronggya csalja, tonkreteszi lelkileg, mert mas is ezt csinalna.
2021. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1.ez nem.gondolkodas.

Elotte levő exemmel.max fél évet voltam egyutt es lazán lelépett. Őelotte megint 2 évig nem volt senkim.


A neten akikkel meg ismerkedte tenyleg vagy elhizott foga nincs igenytelenek, vagy nője van, vagy csak szexet akar, de igy hogy inkabb annak kene örülniük soknak ha egyaltalan szoba áll veluk egy nő nemhogy még ő diktáljon h szex legyen.., nyomorék pancserek akikre komolyat nem is lehet alapozni.


2 évek alatt en sacc 100 nyomorékot szórok kifelè mire vegre szembejön egy normalis.


Most is ahogy szétnéztem a kínálatban már bőgnék rajta..


A páromnak meg exnek is viszont klyan konnyu nőket találniuk. Tele a net olyan nokkel akik csinosak szépek tanultak stb. Irto konnyen randiznak a párjaim es meg is van a nő egyből ha akarják.

A baratomat is likolgatják össze vissza mindenfele egyedulállo jöttment qrva.

2021. szept. 3. 08:54
 6/14 A kérdező kommentje:

3. Ő igyekszik.

Komolyan nem is a bizalmammal van baj. Tenyleg hű korrekt.


Nekem azzal van bajom hogy neki lazán megy nem hűnek es nem korrektnek lenni. Jellemtelen.

2021. szept. 3. 08:56
 7/14 A kérdező kommentje:
*a neten akikkel ismerkedteM
2021. szept. 3. 08:57
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Komolyan nem is a bizalmammal van baj" - "Feltekenység is van bennem már ha a telefonhoz nyul csak ennyitol is"

"Tenyleg hű korrekt" - "neki lazán megy nem hűnek es nem korrektnek lenni"

"Ő igyekszik" - "Jellemtelen"


Csak tőled idézetm minde betűt.

2021. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Oke, ugyanott vagyunk, mivel minden csavo ronda, budos, tanulatlan, osztonleny, fogatlan, szoros, szortelen, csoro, kopasz, onbizalomhianyos es egy evolucios zsakutca, egyutt maradsz egy latvanyosan hutlen faszival, de az meg eszedbe sem jutott, hogy lehet veled is gond van, hogy ennyire mindig felremennek a kapcsolataid es lekoccol az osszes fel ev utan. Ahogy irtam elsokent, ezzel a hozzaallassal nincs mit segiteni, viseld csak.
2021. szept. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az exrol irtam nem mindrol.


Azelott volt akivel en szakitottam. Az utana levo eljegyzett, mégsem működött. A kövi kulfoldi en meg hazajottem igy off lett.



8.ezek nem ellentmondások.


A van bennem feltekenyseg nem egyenlo azzal hogy nincs bizalmam.

Igen hű korrekt tartja magát az ígérethez az összeveszés ótam de attol még kiderukt az hogy nem egy gerinces ember kulonben eleve nem is történt volna ilyen.


Ő igyekszik igen kedvemre tesz bizalmat epit, de attol még az elozo ponthoz kapcsolodoan a jelleme nem az. Azaz tudatosan hű csak, es nem azert mert hűséges tipus lenne. Igy értettem.

2021. szept. 3. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!