Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért látom mások életét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látom mások életét tökéletesnek?

Figyelt kérdés
Nekem szinte nehezen megy az életemben, nem sikerülnek dolgok, sokszor csalódok, kudarcok érnek. De ezt nem csak a párkapcsolati részére értem, hanem úgy az egész életemre is. Más annyi évesen mint én, nagy örömmel babázik, házasságban él, én nekem meg semmi nem jön össze.
2021. szept. 3. 16:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
van akihez jó az élet van akihez kevésbé.
2021. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
2%

Talán mert mások nem ugy állnak hozzá h semmi nem jön össze hanem eltervezik mit akarnak, tesznek érte és hopp sikerül. Illetve nem hasonlitgatják magukat ugye.

Téged mi akadályoz h jobb döntéseket hozz és jobb hozzáállásod legyen a dolgaidhoz/magadhoz?

2021. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
20%

#1 kifejtenéd h az élet az pontosan micsoda és hogyan dönti el kinek legyen jó vagy rossz?

Illetve azt is h a saját döntéseink mennyivel befolyásolóbbak mint az "élet" amit "dönt"?

2021. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd rosszabb lesz, egészség terén. Ne felejtsd el ezt a korszakod. Ne felejtsd el, hogy nem becsületed értékelted azt amid most van.
2021. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%

hogy kihez milyen az élet az már a születéskor elkezdődik....


milyen az anya apa, a család, a lakhely, a város, a ház, a szülők anyagi helyzete, mennyire normálisak a szülők, milyen külső adottságokat kaptunk (igen ez is számít) aztán az iskola, a diákok az osztálytársak a tanárok, a barátok....----> és ez mind mind kihat a jövőnkre is, mint továbbtanulás, mint barátok, mint munkahely, mint az, hogy találunk egy társat....


És a gyerekkori sérelmek sokáig megmaradnak az emberben.


Aztán van akinek szerencséje lesz jókor lesz jó helyen, megfelelő embereket ismer meg élete során...

2021. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Mert a fészbúkon élsz, ahol mindenki mutogatja magát, és próbálja magát és az életét tökéletesnek beállítani. Próbáld néha letenni a telefont, és nem szívni magadba ezeket az impulzusokat.
2021. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
mert csak a felszínt látod
2021. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

Elmesélem akkor az én sztorimat.


Lehettem volna anyuka, feleség hófehér ruhában. Jegyesek voltunk, és exem már mondogatta az esküvőt, babát. Habár nem tudom, mire fel, mert én még egyetemista voltam, ő meg elég rosszul keresett, hogy még az alapvető cuccokat sem tudtuk volna fedezni a gyereknek. Mindegy, ott lett volna a babaváró hitel, amiből egy darabig ellettünk volna. A szakítás oka az ő erőszakos viselkedése volt, ami az évek során felerősödött... Esküszöm, eleinte szende kisfiúnak tűnt.


Egy a lényeg: ha nem szakítottam volna vele, akkor idén nyáron valószínűleg én is pózolhattam volna talpig hófehér csipkében, egy férj oldalán. Novemberben teherbe akart ejteni, ha jól számolom, most már posztolhatnám is a cuki babás fotókat. Mindezt úgy, hogy a vőlegényem a legkisebb kellemetlenségre is oltári nagy hisztivel, dührohammal reagált, és még a kutyámra is féltékeny volt - valószínűleg a babára is az lett volna.


Nem mind arany, ami fénylik.

Van, aki megtalálja a számításait, de nagyon kevés ember van, aki egyből az igazival házasodik össze.

2021. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Az emberek tobbsege tobbre lenne kepes, mint amit kihoz magabol. Ez javareszt a hozott csomag miatt van, sokan nem kepesek atlepni az arnyekukat. Akinek problemaktol mentes gyerekkora volt, azoknak is meg kell dolgozni a sikerert, csak nekik konnyebb, kevesebb munka. NNeked valoszinuleg van egy rakat komplexusod ez pedig rontja a hatekonysagat a munkadnak. Lehet eloszor azzal kene kezdeni valamit.
2021. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
Mindenki életében csak a sikert látod. Azt nem, hogy hányszor buktak el, de nem adták fel. :)
2021. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!