Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet elfelejteni valakit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni valakit?

Figyelt kérdés
A jelenlegi parkapcsolatom 2,5 eve tart, ez ido alatt kb egy kezemen meg tudom szamolni hanyszor veszekedtunk. Nem sokszor. Mindenben egyet ertunk, tokeletes parkapcsolat. Nem a legjobb kepu pasi, de azert helyes. Belso tulajdonsagai 10/10, rendes megerto joszivu es mindent megtesz ertem. Jol banunk egymassal, jokat nevetunk, igazabol o a legjobb baratom. Viszont sosem voltam szerelmes bele. Elotte egy evvel leptem ki egy 2 eves kapcsolatbol. A problema az hogy meg mindig nem vagyok tul rajta, pedig tobb mint 3 eve vege van. Minden nap eszembe jut. O dobott ki engem, viszont sokszor probalta visszakonyorogni magat, de meg voltam bantva es hulye lettem volna visszamenni hozza. Eletembe nem fajt meg annyira semmi, mint amit o tett velem. Es megis ot szeretem, amikor van helyette egy 100x jobb ember mellettem. Nem tudom hogy lehetnek tul rajta, messze lakik szoval nem talalkozunk egyaltalan, es a mediabol is kitoroltem. Megis van a szivem melyen egy valami ami arra kesztet hogy keressem fel es eljem le vele az eletem. De az eszem meg azt diktalja hogy 30 eves vagyok, ha eleresztem magam mellol ezt az embert, a mostanit, akkor sosem lesz csaladom. Mert az elozo pasi gyereket csinal, utana lelep. Mert olyan fajta. De akkor is naivan szeretem. Es ebbe beleorulok. Hogy lehetne elfelejteni?
2021. szept. 3. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ő érdekében engedd el. Hadd legyen esélye olyan párra találni, aki tényleg szívből szereti.
2021. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem.
2021. szept. 3. 19:55
 3/10 anonim válasza:
69%
Engedelmeskedj női ösztöneidnek. Csinaltasd fel magad az exeddel és éljetek családként a mostanival. Megvetem az ilyet, de úgyis ez lesz a végére.
2021. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is volt ilyen gondom. Nekem 6 év kellet, szintén messze van tőle... találtam egy tökéletes embert. De akkor is hiányzott.. sokszor eszembe jutott hogy újra kellene kezdeni.. még 1 esej.. de felejtsd el.. ugyan az lenne mint a legelején.. újra melegített káposzta nem olyan ... eleinte minden szép lenne asztán ugyan azok a gondok. Problémák.. boldogtalanság. Depresszió. Nem szabad elengedned olyan embert aki tényleg szeret. Melletted van. És bármit megtenne érted.. hidd el nem sok ilyen ember van.. vedd őt komolyan járjatok randizni. Sokat beszélgessetek tegyél a kedvére.. minden ami a volt párodra emlékeztet töröld ki.. fb okból is.. hidd el sokat számít.. koncentrálj a mostani párodra és legyenek közös célok. És amúgy a házasság is sokat jelenthet.. mert az az összes tartozás jele.. bár valakinek csak egy papírt jelent. De sokat változtat a kapcsolatokon. Asztan közös kis házikó asztan közös baba. Bármi. Csak együtt.. egy akaraton legyetek. Hidd el menni fog túl leszel rajta csak idő.. és sok munka. De nem éri meg foglalkozni vele. Magaddal foglalkozz. És a kapcsolatodal
2021. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Ez sajnos ilyen, hasonló cipőben járok. Ennek van valami magyarázata, ha valakihez traumás módon kötődsz, akkor nehezen tudod őt elengedni valamiért. Traumás kötődés alatt azt értem, hogy rosszul bánt veled, mégis őt akarod. Ha már ilyen régen vége, akkor nem mondom azt, hogy majd az idő segít.. szerintem próbáld teljesen reálisan nézni, hogy milyen ember ő, minden érzelem nélkül. Hátha így sikerül kiábrándulnod belőle.
2021. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha három év alatt nem sikerült lezárni, egyedül nem fog menni. Keress könyveket, cikkeket ebben a témában, ne ugyanazok a gondolatok legyenek a fejedben, mert azzal nem jutsz sehova. Esetleg pszichológus?
2021. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Értem... ühmmm.... ÉRTHHEMm... ümmmm... értem..
2021. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Szomoru, hogy a harmincas nok jo resze, mint te is mennyire rohadtul eretlenek meg..
2021. szept. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te is kétségbeesett vagy.


Kifogásokat keresel.


képzeld el, hogy most neked is többet kell tenned azért, hogy legyen valakid, lehet, hogy neked kell előbb kezdeményezned vagy odamenned valakihez....jajjj kegyetlen mi???

2021. szept. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem fogom felcsinaltatni magam, nem vagyok idiota. Normalis csaladbol szarmazom.

Utolso valaszolo..Biztos hogy ezt jo helyre irtad?

Tobbieknek koszonom szepen.

2021. szept. 7. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!