Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem számíthatok rá semmiben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem számíthatok rá semmiben?

Figyelt kérdés

Rossz hírt kaptam, aztán a barátom még arra sem volt képes, hogy munka után átjöjjön hozzám, mikor bajban vagyok. Már sokszor elegem van belőle. Még programokra is alig akart elvinni, mert milyen sok pénzbe kerülök már neki. Ezt így mondta. Meg a legjobb barátjának is megtesz ezt-azt, én úgy érzem értem meg nem sok mindent.

Szinte mindig itt aludt nálunk hetente egyszer. 30 km-re lakunk egymástól.


2021. szept. 3. 21:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Otthonról sosem telefonálna, még akkor sem hívna vissza, ha én hívom.
2021. szept. 3. 21:39
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Mi volt az a rossz hír? Programokra fizessetek közösen, adj benzinpénzt felezzétek és megoldva.
2021. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Meghalt az egyik nagyszülőm. Egy kis vigasz jól esett volna.
2021. szept. 3. 21:40
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyáron mindössze 3 helyre vitt el, és ebben nincsenek benne olyan apróságok, mint a fagyizás. Szerettem volna vele akárcsak a környéken is elmenni valahova, mondtam kifizetem, de nem.
2021. szept. 3. 21:41
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jogos. Szakíts vele ha nem számíthatsz rá, nem szeret.
2021. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Ilyen helyzetben természetesnek kéne lennie, hogy a párunk mellett a helyünk. Sajnállak de hacsak nem 24 órában dolgozik vagy valamilyen halaszthatatlan családi dolga van, akkor de csak akkor tudnék neki megbocsátani vagy megérteni, hogy aznap nem lehet velem. De másnap mindenképpen el kellene jönnie, hogy tudjam a jövőben számíthatok rá.
2021. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
12 órát dolgozik egy nap. Este eltudott volna jönni még aznap, de azt mire, hétvégén úgy is találkozunk, akkor ott is tud aludni nálunk, meg feleslegesen nem megy ennyit mikor alig tudnánk együtt lenni.
2021. szept. 3. 21:53
 8/14 anonim ***** válasza:
14%

5-6.


Haha, azért kapogatjuk a részleteket szépen a kérdezőtől, amiből kiderül ez vagy egy troll kérdés, vagy ő egy idióta. (Szerintem inkább az előbbi.) Már ebből a "nem vitt el engem nyaralni" dumából látszik, hogy ez lehet. De ez + a "12 órázás után miért nem jön át?" után még biztosabb, hogy ez egy kamu.

2021. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ahelyett hogy eljött volna hozzám, a számítógépes játékait választotta.
2021. szept. 3. 22:04
 10/14 anonim ***** válasza:
6%
Ezt a picsogást én nemtudnám elviselni a barátod helyében. Rossz volt olvasni komolyan mondom!
2021. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!