Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinàljak, ha nem szàmítha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinàljak, ha nem szàmíthatok a pàromra ezen a téren?

Figyelt kérdés

A történet a következő:

Tervezünk összeköltözni fèlève, sőt eddig úgy is volt, hogy fèlrarakja idén màjusra a pénzt, volt is 60-70 ezer forintja fèlretève, de most június van és elverte mindet. Folyamatosan ígérgeti, hogy meglesz, meglesz, de nem tesz érte semmit. De én meg vigyek komplett szekrènysort, konyhaasztalt, konyhaszèkeket, mosogató illetve mosógèpet is, plusz rakjak én is félre pénzt. Nos, jelenleg úgy látom, hogy neki soha nem lesz félretett pénze, mert most is 100 ezerért tett eleget a hobbijànak és képes volt totàlisan lenullàzni magát úgy, hogy még az albèrletre szánt pénz is elúszott...

Emellett hozzàjön ehhez az, hogy ő "hàrmasban" akar élni(Én, ő és az anyja), de az anyjánàl se lenne olcsóbb semmivel, mint egy albèrletben, mert az anyja állandóan leràntja pènzzel.

Szóval úgy néz ki, hogy én fogom 100%-osan egyedül összerakni az indulópènzt+még alapvető cuccokat is én viszek, ő meg semmit nem csinál azon kívül, hogy leadja a félfizetèsèt az anyjànak.

Felhoztam neki, hogy nem akarok a pszichopata anyjàhoz költözni(Mert szerintem az, azzal is fenyegetőzött már, hogy ha ott hagyja a fia, akkor ő öngyilkos lesz), de ő mindig talál valamit. "Anyànàl olcsóbb" "Anya öngyilkos lesz, ha itt hagyom." "Én meg meg akarok tanulni itthon magamról gondoskodni".

És elegem van. Nem számíthatok rá ezen a téren. Többször összevesztünk ezen, de nem jutunk közös nevezőre. Szerintem költözni sem akar velem, mert neki tökéletes az élet az elmebeteg anyjàval, aki csak kihasznàlja.

Tanàcsokat várok, hogy Ti mit tettetek/tennètek?

19/L és 22/F


2019. jún. 4. 19:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én otthagynám. Fiatal vagy még, kár az idődet egy ilyen pasira vesztegetni.
2019. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jó ember nagyon, és szeretjük egymást, csak nagyon felelőtlen és az anyjàtól folyamatosan kapja az agymosàst...
2019. jún. 4. 19:31
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel. 19 évesen előtted az élet, kár egy ilyen kis anyucipicifiára pazarolnod a legszebb éveidet.


Amúgy valószínűleg ha el is költöznétek, az anyja ugyanúgy beleszólna mindenbe, amit csináltok, csak ráadásul téged is erősen utálna mindenért, mert elvetted tőle (=külön költözött veled) a kisfiát. Hanyagolnám az ilyen helyzeteket a helyedben.

2019. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul gyerek még. Az anyjától pedig nem fogod tudni elszakítani.
2019. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj nagyon szereted akkor kínlódj vele, lehet bírod meg pár évig, de utana ne sirj.

Ezt a fickot ott kene hagyni mert még GYEREK

2019. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit akarsz egy ilyen nagyranőtt gyerektől, 0 felelősségtudat, 0 pénzügyi kultúra, és te még képes lennél eltartani meg ellátni? 19 éves vagy, most kezdődik az élet, nehogy már arra pazarold a legszebb éveidet, hogy egy ilyen pasit eltarts.. Amúgy azért nem tesz félre, mert nem is tervez veled közös jövőt, csak anyucial, ilyen egyszerű. Minek vagy még vele?
2019. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Fél év alatt 60 ezret tett félre majd azt is elköltötte?

Szerintem ne akarj vele közös életet.


"Jó ember nagyon, és szeretjük egymást"

A pokolba vezető útra is ez van kiírva.

2019. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Addig lépj le, amíg van saját pénzed!

Mert később ki leszel rúgva - pénz nélkül!

Én megmondtam, magadra vess ha nem léped meg!

2019. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű,hogy szakítás kellene,nem is értem miért kérdés ez.
2019. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le és gondold át, milyen jövő vár rád mellette.

Jó ember? NEM kislány ő nagyon nem jó ember! Anyuci pici fia, nem tudja kezelni a pénzt, te magad írtad hogy nincs felelősségtudata és az anyja sem komplett. Tudod mi lesz a vége? Az hogy előbb utóbb neked kell majd eltartanod és anyucit is pénzelned.

Lehet most a rózsaszín felhőktől nem látsz, de mi kívülállók jobban átlátjuk.

Rémes jövőd lesz, ha mellette maradsz.

Én is 3,5 évig szenvedtem egy idióta mellett, nem akartam senkinek elhinni hogy nem jó ember. Első szerelem volt, lehet nálad is ez a helyzet. De fel KELL ismerned a dolgokat, dobbants mielőbb

2019. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!