Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mire számíthatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire számíthatok, miután a férfi ezt mondta?

Figyelt kérdés

1 éves kapcsolat, de nehezen indult, mert ő nagyon zárkózott, magának való férfi. Nem voltak hosszabb kapcsolatai, nem is akart. Csodálkoztam is eddig, hogy még mindig velem van. Minden meghátrálása után közelebb lépett, pl meg akarta ismerni a családom, felvállalta a kapcsolatot stb. Többször is hullámzott. Voltak meghátrálásai, ami után mindig pozitívan változott. Egy ideje már teljesen átadta magát a kapcsolatnak, szerelmesnek és boldognak éreztem. Azt is mondta egy mondatba úgy mellékesen bele fűzve, hogy legyek a felesége. Olyan volt vele, mint ha mézesheteinket töltenénk, ami a zárkózottsága után hihetetlen volt nekem. Folyton együtt voltunk az elmúlt hetekben, ami nekem néha sok volt kicsit, nem igazán tudtam az egyéb dolgaimmal foglalkozni, de nem akartam megbántani. Egyik nap összeszólalkoztunk, és ő megint visszahúzódott. Felkerestem, hogy beszéljünk. Azt mondta, gondolkodik a szakításon, mert neki jobb egyedül, de döntsem el én, hogy mi legyen. Próbáltam tisztázni, de zavaros nekem. Azt is mondta, egy ideig nem keres, de én keressem őt, amikor akarom, meg menjek oda hozzá.

Nekem ez tele van ellentmondással.

Sok voltam neki? Tudom még menteni a dolgot? Mit tudok tenni, ill mit ne tegyek, amivel tovább rontom a dolgot?


2021. márc. 12. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez az ember nem alkalmas párkapcsolatra, ne erőltesd!
2021. márc. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lunora ***** válasza:
69%

Egy olyan férfival vagy kapcsolatba aki lelki sérült. Sosem lesz a kapcsolatotok normális. Előbb utóbb pedig a saját rovásodra megy, nem tudom mennyi idős vagy, de gondolkodj el rajta, hogy ha vele maradsz milyen életed lesz és hogy az számodra megfelelő e.

Azonban kérdéseidre válaszolva:


Nem voltál sok neki, csak nem tudja kezelni a konfrontációt, mert ez neki nagyon kettős, hogy egyszer ennyire jól megvagytok, utána meg vitatkoztok ( ami persze egy normális bármelyik emberi kapcsolatban előfordul)


Persze, hogy meg tudod még ezt menteni, ő maga mondta el hogyan, menj át hozzá és keresd. ( valószínűleg elsőre nem fog jól reagálni, de 3próbálkozás után már tuti)


Ne hozd fel a vita témáját, tégy úgy mintha mi sem történt volna, és akkor megbocsált neked, amiért nem egyezett a véleményed az övével.

2021. márc. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen tipusú férfi nem bírja a konfliktusokat, mindig minden nehezebb helyzetben el fog tűnni. Ő az az ember aki csak a jót akarja megélni, csak úgy ahogy neki tetszik. Amint szóvá teszel valamit, amiből esetleg vita, majd veszekedés alakul ki, abban a pillanatban ő visszahúzódik a csigaházába és elvonul. Passzív-agresszív viselkedés. Nagyon nehéz ilyen emberrel együtt élni, nem fogtok egyről a kettőre jutni, mert ő kihátrál. Az ilyen ember, nemcsak veled ilyen, hanem a saját családjaban is kerüli a konfliktusokat. Azzal nincs semmi baj, ha pozitív és nem kell folyton veszekedni, de vannak dolgok amiket sajnos szemtől szembe kell mondani, na ő az az ember, aki erre sem képes. Ráadásul játszmázik is, mert csak akkor marad veled kapcsolatban, ha te azt csinalod amit ő akar.
2021. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Függ a vitátok hevétől is.
2021. márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
40 körüli nő vagy?
2021. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

5#, mi jelentősége, hogy hány éves vagyok?

2021. márc. 12. 13:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés, hogy az illető hány éves? Mert ha érett korára ilyen, ez nem változik. Nekem nem lenne kedvem felnőtt létemre ezekhez a véget nem érő körökhöz.
2021. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

#6

Nagyon is van jelentősége a korodnak. Ha 20 körül vagy, még kinőheted, hogy ilyen pasival maradsz. Ha 30 felett vagy, akkor menthetetlen vagy.

"Nem voltak hosszabb kapcsolatai, nem is akart.Csodálkoztam is eddig, hogy még mindig velem van"

A pasi baromi jól néz ki vagy menő pasinak számít vagy mindkettő. Emiatt bármit elnézel neki. Őszintén sajnállak.

A kérdésed így kellett volna kezdeni: Alfaözvegy vagyok, most mihez kezdjek?

2021. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8#, az, hogy csak sablonokban tudsz gondolkodni, és ráhúzol egyet ezek közül valamire, amiről alig ismersz pár tényeződ, az azt mutatja, hogy még nagyon kevés élettapasztalatod van, vagy pedig nagyon szűk látókörű vagy. Nem mellesleg rosszindulatú. Mint ilyen, inkább ne adj tanácsokat itt senkinek. Ha tudsz hasznos lenni, akkor nyilvánulj meg. Ha nem, akkor inkább maradj csendben.
2021. márc. 12. 15:31
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Kedve kérdező ha viszonylag fiatal 20-25 akkor még ki tudja nőni ezt.

Én a helyedben megkérném hogy menjen el egy pszichológushoz. Önbizalomhiányai küzd amit lehet fejleszteni de neki is akarnia kell változni ha sehogy nem akar akkor inkább felejtsd el.

2021. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!