Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számíthatok még változásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számíthatok még változásra?

Figyelt kérdés
2éve élek a párommal.Van egy 8hónapos kis csodánk.Nagyon szerette volna már a babát.Eleinte örült aztán annyira már nem izgatta a dolog.Nem igazán vette ki a részét a születése után.Külön szoba neki is nekünk is.Nem kelt fel hozzá egyszer sem,nem pelenkáz,nem fürdet,nem öltöztet,nem etet.Hozza viszi magával de nála itt kifújt a részvétel.Nem is tudnám ràhagyni 2órára sem mert nem tudna mit kezdeni vele.Valaki volt ilyen helyzetben?Várható még változás?
2018. júl. 20. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tehát házi csicska vagy... jól hangzik.

Mit mond ha megkéred ezekre?

2018. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy így alakult. Ez az időszak kellene, hogy a legszebb legyen az életetekben, te pedig nem vagy az. Mond meg neki őszintén, hogy ez így nem fog működni, vagy legyen apa, vagy fel is út, le is út. Az én párom sem az a hű de mindenben segítő volt, de én fogtam a gyereket és elmentem a szüleimhez,mert így akár egyedül is fel tudom nevelni,ő meg élje az életét ha neki ez kell. Akkor észhez tért :)
2018. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen helyzetben vagyok, 3 gyerekkel.

Nincs változás én meg muszáj vagyok elviselni.

Nem léptem hamarabb,most meg már nem is tudnék.

A gyerekeim szeretik az apjukat,de hogy mit szeretnek rajta,fogalmam sincs.

Pedig nem foglalkozik velük

2018. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Papíron jól hangzott a cuki mosolygós gyerek,de amikor kézhez kapta a kakaszagú ordító csomagot akkor beütött a valóság. Van ez így. Nem fog változni.
2018. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs gyermekem, így elképzelni sem tudom, ilyen esetekben mi előzte meg a családalapítást?


Leültetek beszélni a párotokkal, hogy ki hogyan képzeli el a családi életet vagy csak jöttek a gyerekek egymás után random?

Vagy voltak ígéretek, aztán jött a csalódás?


Komolyan érdekel, mert szerintem a gyermekvállalás a legfelelősségteljesebb dolog egy ember életében és számtalan esetet láttam a környezetemben, ahol "csak úgy" jöttek a gyerekek, minden előzetes megbeszélés nélkül?

2018. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok, bocsi, azt akartam írni, hogy nem vagy boldog.
2018. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mi megbeszéltük.30éves már vágyott rá.Én úgy gondoltam megbízható,szereti a gyerekeket is ahogy a sajátját is ezzel a résszel nincs gond.Egyszer már leültettem hogy el fogok menni a gyerekkel mert nem segít semmiben kicsit fel volt háborodva hogy mi az hogy nem segít.Elmagyaráztam neki miről beszélek nem veszekedve szépen hogy a gyereknevelés nem ennyiből áll...Akkor egyszer megfürdette talán 2x cserélt pelust és ezzel letudta.
2018. júl. 20. 21:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem te vagy, aki a VB-re is panaszkodott?

Ott volt egy olyan válasz a kérdező részéről, hogy végre megfürdette a gyereket a férj.

2018. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem én voltam,bár én írhattam volna ilyet😁És ugyan ez a helyzet a ház körül is.Maximum füvet vág azon kívül mindent én csinálok...Reménytelen,ha meg is kérem azt mondja persze megcsinálom aztán vagy "elfelejti" vagy bele fog és ott hagyja
2018. júl. 20. 21:50
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Alig éltek együtt máris bevállaljátok a babát... Aztán csodálkoztok...Szomorú
2018. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!