Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 èv korkülönbsèg sok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 èv korkülönbsèg sok egy kapcsolatban szerintetek?

Figyelt kérdés
Barátnőm most ment gimibe èn pedig 23 vagyok. Pár hónapja vagyunk együtt. Így kimomdva soknak tűnik a különbsèg, de amúgy nem èrződik, meg külső szemmel sem látszik. Annyi,hogy ő tanul, valamilyen szinten mèg keresi önmagát, èn pedig dolgozok ès a "jövőmet èpítgetem". Szemèlyisègre meg szexuálisan is passzolunk. Szerintetek ez működhet hosszú távon vagy majd kiütközik egy idő után ? Gondolom valamilyen szinten ő is kiszeretnè majd èlni magát. Meg nem tudom mennyire változnak meg majd az igènyei egy fèrfi/kapcsolat iránt. Nem tudom biztos megèri-e sok időt/energiát belefektetni a kapcsolatunkba. Vagy csak erezzuk jol magunkat es kesz..vegulis 20 ev hazassag utan is elszoktak valni, akkor ennyi erovel azis elfecserelt ev.
2021. szept. 4. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Valaki jelentse ezt a pedofilt, please. 13-14 még csak a lány, fúúúú és komolyan gondolod a kérdést? Szexuálisan passzoltok? Ne legyél hülye, ő egy kislány, te meg egy beteg állat, aki megrontja.
2021. szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Esetetekben elképesztően sok.Brutálisan.

Ha a egyikőtök lenne legalább 24 éves, akkor azt mondanám nem sok.

2021. szept. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Ismeretünkkel párt, bár a lány 16 volt, a párja meg 27. De nagyon passzolnak, édesek is együtt. Évek óta együtt vannak, most költöztek össze. Ha nagy az összhang és a szeretet, akkor igen, működhet.
2021. szept. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, te nem szégyelled magad, hogy te már dolgozol/egyetemista vagy/végeztél az egyetemen, és azt mondod, hogy a barátnőd épp kijárta az általános isit?😦
2021. szept. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4# de vmilyen szinten. de 15 evesek kozt is vannak erettebbek meg 25 kozt is eretlenek.
2021. szept. 4. 09:33
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Testileg lehet érett, de mentálisan biztos nem, valszeg neked csak azért nem tűnt ez fel, mert te is értetlen vagy még mentálisan. Normális ember ilyet nem csinál, már bocs.
2021. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem, nincsenek ennyivel érettebbek 14-15 évesek közt.Aki meg 25 évesen annyira retardált, hogy 10 évvel érzi magát visszamaradva a fejlettségben, ott nagyon nagy bajok vannak.
2021. szept. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Elég sok 9 éve, de azért felnőttek között nem olyna vészes. Viszont te egy gyerekkel vagy. Barátnőd??? Az egy kislány, te szerencsétlen. Bár szerintme csak kamu, és itt éled a pedofil álmaidat.
2021. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja ennek a kislánynak az édesanyja valószínűleg büszkén újságolta a barátnőinek, hogy melyik gimibe jutott be a gyereke, Te meg arról beszélsz, hogy szexuálisan passzoltok?

Itt nem a lány érett, hanem a kérdező szánalmas és bajok vannak nála a toronyban, ha ezt párkapcsolatnak nevezi.

2021. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem írtam hogy egyáltalán nem sok, mert köztem és párom közt is ennyi van (30-39). Na de 14 éves kislány??? Ez az "érettség" meg röhejes. Az érett 14 éves már képes egyedül szárnyasbetétet venni meg elutazni a közeli városba talán...
2021. szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!