Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfogadni, hogy a kapcsolatunk már nem olyan mint az elején volt? Minden hosszútávú kapcsolatban ez van?

Figyelt kérdés
Nagyon sokminden történt az évek alatt, jó is, rossz is, de még mindig együtt vagyunk. Szeretjük egymást, de nekem hiányzik, hogy ugyanolyan rajongással nézzen rám, mint annakidején. Hogy az egyetlen és számára legszebb nő legyek.. Annyira fáj, amikor összeveszünk is. Már nem is bújik hozzám annyit, a szex is kevesebb és nem annyira adja meg a módját, pedig fontos részét képezte az életünknek az is. Mit tegyek hogy elfogadjam hogy már elmúlt a varázsom? Amikor felhozom neki ezt az egészet könnyes szemmel, mindig azt mondja hogy ez már erősebb kötelék ami köztünk van. Akkor miért nem úgy érzem részéről? Biztos én is változtam, de igyekszem mindenben a maximumot nyújtani, mert én ugyanúgy szeretem ahogy régen is. Nálam nem múlt el a varázs....

2021. szept. 5. 07:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mindig elmúlik a rózsaszín köd...
2021. szept. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De akkor mi a megoldás?
2021. szept. 5. 07:33
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Türelem... olvass a témában, ez egy természetes levallási folyamat. Rengeteg önfejlesztő videó, könyv stb szól erről.
2021. szept. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. szept. 5. 07:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van nálunk is,

20 éve vagyunk együtt.


17 éve vagyunk házasok.

Én is ugyanezt érzem , mint Te, olyan másfél éve.

Férjem is azt mondja nem változott benne semmi, de én érzem.

2021. szept. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Fuh ezek a nők. Az már nem elég nekik higy hűséges az ember…
2021. szept. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Javaslom a párkapcsolati dinamika fogalom tanulmánoyzását az első körben. Másodikban az érzelmi felnövést pszichoszexuális értelemben.

2021. szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet örökké az újdonság varázsával hatni a másikra. Ez irreális elvárás. De felválthatja egy stabil ragaszkodás. És lehetnek újra és újra hullámok, amikor romantikusabban érzitek magatok és újra felfedezitek egymást - ezért szoktak az emberek elmenni közös új élményeket gyűjteni, amikor már a szürke hétköznapok legyűrnék a párkapcsolatot.
2021. szept. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

És ha a másik fél úgy érzi nincs semmi probléma és nem partner az új élmények megélésében, és hogy változásokra van szükség?


Nem azért, mert nem érdekli , hanem mert szimplán úgy elvan a régi helyzetben...

2021. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elmondod neki és ha szeret, meghallgat és empatikus lesz, mert az egyéni érdek közös érdek is. Ha viszont nem tudtok kommunikálni, nem vesz komolyan, akkor nem érdekled igazán és nincs sok jövő egyébként se.
2021. szept. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!