Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfogadni, hogy a kapcsolatunk már nem olyan mint az elején volt? Minden hosszútávú kapcsolatban ez van?

Figyelt kérdés
Nagyon sokminden történt az évek alatt, jó is, rossz is, de még mindig együtt vagyunk. Szeretjük egymást, de nekem hiányzik, hogy ugyanolyan rajongással nézzen rám, mint annakidején. Hogy az egyetlen és számára legszebb nő legyek.. Annyira fáj, amikor összeveszünk is. Már nem is bújik hozzám annyit, a szex is kevesebb és nem annyira adja meg a módját, pedig fontos részét képezte az életünknek az is. Mit tegyek hogy elfogadjam hogy már elmúlt a varázsom? Amikor felhozom neki ezt az egészet könnyes szemmel, mindig azt mondja hogy ez már erősebb kötelék ami köztünk van. Akkor miért nem úgy érzem részéről? Biztos én is változtam, de igyekszem mindenben a maximumot nyújtani, mert én ugyanúgy szeretem ahogy régen is. Nálam nem múlt el a varázs....

2021. szept. 5. 07:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondja szeret,

de igen valójában nem veszi komolyan, azt hogy számomra ez igenis komoly probléma...

2021. szept. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy a kezdeti izé elmúlik, de ha valaki fenn akarja tartani a dolgokat, tesz érte. Nem csak belepunnyad, azt' jól van. Neki erre nincs igénye, így is ott vagy neki.
2021. szept. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
22%
Legyetek kevesebbet együtt. Nekem van egy lány, akivel 8 éve ismerjük egymást, időnként találkozunk, szexelünk, nagyon jól érezzük magunkat. Ugyanúgy rajongok érte, sőt. Borzasztóan szeretem, de tudnám, hogy ha összejönnénk és összeköltöznénk, akkor elmenne a varázs. Nem biztos, hogy annyira vidám dolog ez a párkapcsolatosdi, de nyilván ez a standard.
2021. szept. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

12# nek igaza van.

Ha kis önvizsgálatot tartasz és feleleveníted,hogy milyen voltál akkor és most,bizony rajössz,hogy te sem tettél azért sokmindent,hogy ez fennmaradjon.

Megvan,megszerezted.Már nem kell elvarázsolnod,nem kell figyelned minden apró reszletre,hisz ott van melletted.Ezzel nyilvan ő is így van.

Szval ez vica versa ervényes,es nem csak az ő sara,mert már nem rajongásig futkos utánad!


Node ez nem azt jelenti,hogy így is kell maradnia.Lehet azert dobni a parázsra,hogy fellobbanjon a tűz.Nem azt állítom hogy biztosan olyan lesz mint az első hónapok,de lehet meg jó,az biztos!

2021. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!