Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen fiúkra mondjátok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fiúkra mondjátok azt hogy unalmasak?

Figyelt kérdés

Én a bulizás, ivást, meg a társaságot nem szeretem. Kirándulni, utazni, strandolni stb nagyon szeretek. De otthon is szeretek lenni.

Unalmasnak szakítanék én?


2021. szept. 5. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Unalmas az, akivel az együtt eltöltött idő unalmas. Nem az számít, hogy épp egy buli van vagy egy jó beszélgetés hajnali 2-kor, hanem hogy a két fél élvezze, igényelje egymás társaságát.


Aztán hogy kinek a pap, kinek meg a papné, az emberről emberre változik. Többek között ezen múlik, hogy valakivel összeillesz, vagy sem.

2021. szept. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Hát ha olyan nővel jösz ősze, akk szeret bulizni, neki unalmas leszel.

Én pl túrázni szeretek, nekem nem lennél az.

Mindenki más, nem lehet ezt így behatárolni sztm.

N29

2021. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Aki ebbe a kategóriába férfiként kérdést írt ki általában unalmas.
2021. szept. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%
Én az olyanra, akinek kb nagypapás stílusa és megjelenése van. Csak a hétköznapi dolgok érdeklik, pl munka. A bulizás nekem nem fontos. Számít, hogy nyitott legyen mindenféle új dolgokra, vidám egyéniség, az sem baj, ha kicsit elvont, különc, csak túl átlagos, túl egyszerű ne legyen.
2021. szept. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!