Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Úgy tűnik, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Úgy tűnik, már semmi se működik?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem telik el úgy hét, hogy a párom ne sértődne be valamin. Történik egy apró dolog, akár csupán az ő értelmezése szerinti sérelem és egyik pillanatról a másikra totál megváltozik a viselkedése. Egyik este még azt mondja, mennyire boldog velem, másnap valamin besértődik és utána 3 napig nem szól hozzám meg én vagyok a legrosszabb a földön. Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de én nem szoktam ezt csinálni vele, pedig pár dolgon megsértődhetnék én is. Példa....utálom, ha valaki alkoholt iszik. Ő napi szinten megiszik 1-2 sört. Pénteken piásan jött haza a munkából, állítása szerint 6ot is megivott. Felment bennem a pumpa, de persze ehhez jópofát kell vágni, mert hadd élvezze már a szabad délutánját(...). Jó, oké, eltelt a nap. Másnap mentünk boltba, sört akart venni. Mondtam neki, hogy ne, igyunk akkor inkább egy üdítőt, és így is tettünk. Délután meg nekem támad, hogy ő szegény itt korlátozva van, mert egy sört se ihat meg. De ha tudja, hogy utálom, ha sörözik, és előtte nap egy csomót megivott, akkor legalább másnap miért nem tudja megállni a kedvemért? Másik kedvenc temája hogy sose figyelek rá, meg nem értem meg őt. Megkérdezem, mikor nem figyeltem rá, akkor konkrétumot nem tud mondani.

Egészségi állapota miatt egyáltalán nem is ihatna semmit, tegyük hozzá. De kb amiatt is veszekedni kell vele, hogy a betegsége miatti rendszeres vércukormérést meg ilyeneket megcsinálja, mintha kb én lennék a legrosszabb, hogy miért cseszegetem ezzel folyamatosan. Ezek a harcok totál kimerítőek, már kezd tenyleg nem érdekelni az egész...

25l



2021. szept. 5. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Hát figyelj, abban igaza van, hogy korlátozod. Ha kívánja had igya, ha téged ez zavar, ne legyél vele. Értem az egészségügyi oldalát is, de ha őt nem érdekli, nem tudsz mit csinálni.
2021. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már valószínű nem fog javulni. Ilyenkor szokott az jönni, hogy az egyik fél akinek elege van bejelenti hogy nem szeretné így folytatni, a másik fél feleszmél és egy rövid ideig megpróbál a másik kedvében járni midenben és megígéri hogy megváltozik, majd egy idő után újra visszajön a sok veszekedés.
2021. szept. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jatszmazas, ideje tovabb allni
2021. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl. hagyd a picsába az ilyet. Keress egy normális hapsit, ez meg igyon csak.
2021. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már alkoholista. Az alkohol megvonás depressziót okoz. Aztán még jobban belecsúszik az ivásba. Azért sértődik meg mindenen mert deprimált, ha nem iszik. Ne cseszd el az életedet ilyen mellett. Apám halálba itta magát. Ilyennek akarsz szülni? A gyerekkorom rémálom volt! El fogja az állását veszíteni, aztán kaparhatod össze az utcán..... Nem értem miért vannak ilyenekkel a nők. Nem tartják magukat többre?
2021. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj én is utálom felnőtt ember fülét rágni hogy tartsa be saját érdekében a doki szavait és kövesse azokat..nem értem miért nem figyel rá felelősséggel
2021. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél neki sört.Egyszer már megtehetnéd hogy hozol neki.
2021. szept. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, túlságosan ragaszkodó vagyok :( mindent megbocsátottam neki, mégis úgy hozza ki, hogy én vagyok a rossz. Mindenki azt mondja, hogy hagyjam ott, de ezt mondani könnyebb. Az a baj, hogy félek, hogy mi lesz vele, ha nem vagyok vele és nincs aki vigyázzon rá..... pedig tudom, hogy nem lehet erőszakkal megváltoztatni valakit...
2021. szept. 15. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!