Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy akar így egy szorosabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy akar így egy szorosabb, mélyebb kapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés

Ha állandóan azzal jön hogy nekem te ne parancsolj meg ne mond meg mit tegyek és hasonlók.


Persze hogy ez így érződik de már annyiszor pakoltam el utána, oldottam meg helyette dolgokat és segítettem neki, hogy már belefáradtam, és meguntam a takarító nő szerepét (mikor hetekig előhagy dolgokat) 34f


2021. szept. 6. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanez a helyzet a tesóm és a sógornőm között. Első években sok vita volt köztük. Aztán a tesóm elengedte a dolgot. Elviseli a kupit, vagy pedig takarít ő. És ő főz, ő pucol ablakot stb. Azóta nagyon jó a kapcsolatuk, a sógornőm sem érzi, hogy fokyton csesztetve van, és cserébe jobban elviseli a tesóm hobbijait. 20 éve vannak együtt és boldogok. Ha kérdezem, hogy csinálják, azt mondja, nem kell a másikat eldobni, ha nehézség van, hanem együtt megoldani. Mert senki nem tökéletes, csak másban rossz.
2021. szept. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi, hogy tedd mérlegre, megéri - e így neked a kapcsolat, higy esetleg innentől te takarítasz. Egyéb dologban ad - e annyit?

1# voltam.

2021. szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

1. A sztoridból nem az jön le, hogy együtt megoldották - ahogy írod, hanem hogy a tesód engedett.

Kérdező: a párodnak pedig rá kéne ébrednie, hogy már nem a szüleivel lakik, és igen is vannak kötelességei az otthona körül és maga után is. Beszéld meg vele.

2021. szept. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szarba se vesz de vele vagy. Maradj is ugy.
2021. szept. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!