Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lazítani akar a kapcsolaton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lazítani akar a kapcsolaton?

Figyelt kérdés
A párom azt mondta lazítsunk a kapcsolaton és ne vegyük olyan komolyan az egészet. Miért nem azt mondja inkább hogy szakítani akar?
2021. aug. 24. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Mert kell neki a biztos pont, de melletted másokkal is akar kavarni. Viszont ha az épp nem jönne össze, akkor te még mindig ott vagy. Kell ez neked?
2021. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sejtettem hogy ez állhat mögötte. Viszont akkor ezek szerint én is lehetnék mással is? Ha már lazítsunk stb többes számban van.
2021. aug. 24. 16:30
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lazítás azt jelenti, amit megbeszéltek. Ha ő lehet mással, te miért ne lehetnél?
2021. aug. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kértem mondja meg hoty mit akar lazítani és mit ne vegyünk komolyan? Semmi választ nem kaptam rá.
2021. aug. 24. 16:32
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

"Viszont akkor ezek szerint én is lehetnék mással is?"

Jobb esetben igen, nyitott kapcsolatnál ez így működik, de hallottam én már olyat is, hogy a férfi azt elvárta volna, hogy a barátnője maradjon monogám és csak neki lett volna szabad másokkal szexelni.

2021. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Talonba akar téged rakni, amíg felül a kúróvasútra.
2021. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os én is erre gondoltam.
2021. aug. 24. 16:46
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
Látom az az alternatíva, hogy tényleg csak lazább kapcsolatra vágyik, amiben nem töltötök minden órát együtt eszedbe sem jut.
2021. aug. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-as közlöm veled hogy sosem voltam olyan aki rátelepedett a másikra, sőt én magam is a falra másznék attól ha valaki éjjel nappal a szoknyámon ülne.
2021. aug. 24. 17:10
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Legegyszerűbb lenne tőle megkérdezned, hogy mit értett ezalatt. Lehet talonban akar tartani, amíg nem jön jobb, lehet, hogy csak szexkapcsolatot akarna, de ugyanúgy monogám formában, lehet számára túl gyorsan haladtatok (bár a kommented alapján ez valószínűtlen).
2021. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!