Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenféle kifogással jön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenféle kifogással jön, hogy miért nem akar szexelni (én vagyok a nő) és már baromira unom. 3 éves kapcsolat. Jogos?

Figyelt kérdés

1 éve költöztünk össze és az utóbbi időben tényleg volt pár nehéz időszakunk, ami miatt átlag heti 1-2 szex van. Sokat vagyunk összezárva, home officeból dolgozunk mindketten.

Híztunk is elég sokat a covid alatt, most változtattunk étrendet teljesen, próbálunk visszaállni.

Viszont a szex mennyisége továbbra se nőtt. Mindenféle kifogása van. Most a beosztása, aztán oltást kapott és fájt a karja, aztán most voltunk egy szülinapi bulin tegnap és másnapos volt egész nap kb... kicsit tököm kivan. Sokszor vagyok megértő én se akarom, hogy erőltetett legyen és mikor éjszakázik meg ilyesmi nyilván megértő vagyok. De most pl. 7 napja nem szexeltünk. Oké, hétfőn kedden programunk volt, de szerdán belefért volna. Csüt éjszakázott, pénteken szarul volt az oltástól, szombaton meg suliztam aztán mentünk szülinapozni.

De ott volt a szerda, amikor eszébe se jutott kezdeményezni pedig tudtuk, hogy a többi nap húzós a héten...


24 éves férfi, nincs más a képben, nem masztizik sokat, nem poreszezik sokat. Régen sok, jó szex volt, amíg irodáztunk és jobban néztünk ki. Most elpunnyadtunk ok megértem de dolgozunk rajta, lesz vagy fél-1 év mire lefogyjuk a felesleget, addig ez lesz a normális?


Kapcsolat többi része egyébként kifogástalan, viccen kívül. Jó ember, szeretek vele élni, eltudom képzelni vele a jövőt is mert megbízható, kedves, odaadó, érdeklődő, személyiségileg is passzolunk mindenben.... de nem akarom ha a szexuális életünk ennyiben kifújna


2021. aug. 29. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Azért ez a heti 1-2 nem vészes, még ha értem is én, hogy neked ennyi nem elég. Szerintem ilyenkor ha rá jársz, azzal csak rontasz a helyzeten. Legyél szexi és hagyj időt, hogy magától kívánjon meg, előbb utóbb csak kívánnia kell. Ha meg nem fog, akkor talán más a baj.
2021. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Unjátok egymást
2021. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Megszokott kívánni, meg amúgy napi szinten simogat, bókol, kedveskedik, tehát biztos nem a vonzalom részével van a probléma, ezt én is érzem. Egyszerűen a mennyiség lett kevés, úgy érzem elpunnyadtunk külsőre-belsőre is, nekünk nagyon betett a covidos időszak mert nagyon aktív, szociális emberek vagyunk és az itthon ülés pokol volt, főleg télen, mikor még sétálgatni se lehetett csak úgy. Ő elvesztette a hobbiját is, külföldi zenekarok koncertjeire járt és több, mint 1 éve nem látott külföldi zenekart, mert a nagyrészük nem turnézik most... érzem a lelkén, hogy nem jó most neki
2021. aug. 29. 20:49
 4/21 anonim ***** válasza:
23%
Ha elmúlik a szexualis vágy azt már semmi sem hozza vissza!
2021. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
Haaat. ha egy 24 eves ferfi most heti egyszer kivan meg, abbol 10 ev mulva max havi 1 lesz...
2021. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Már bocs, de ez nem kevés. Ha semmi dolgotok nem. Lenne, akkor lehet unalmatokban is csak szexelnetek, de írod h suli, oltás, szülinap, tököm tudja... Folyamatosan volt valami a héten. Mert olyan nehéz megerteni h nem megy parancsra?
2021. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Kicsit töltsetek külön több időt. Így mèg hiányozni se tudtok egymásnak, ami feltüzelné kicsit a vágyódást.
2021. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
Picit ne eroltesd es vard meg amig majd o fog kezdemenyezni :)
2021. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is heti 1-2x van/volt igényem a szexre, mert sokat dolgoztam illetve mindig voltak programjaink stb. Mindegy. Kívántam és szerettem a páromat, de neki ez kevés volt, megcsalt, majd dobtam. Azóta is sokszor eszembe jut, hogy a következő kapcsolatom is emiatt fog-e tönkremenni. Az emberek nagyrésze naponta, kétnaponta szexelni akar. Körülöttem mindenkinek ez az alap. Én nagyon örülnék egy ilyen srácnak, akinek nem lételeme a szex, és nem kell minden egyes nap parancsszóra szexelni.

Szerintem (női szemmel ugyebár) a heti 1-2 alkalom nem vészes, teljesen reális, főleg hogyha vannak különböző programjaitok, jobbik esetleg.

2021. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
hobbik esetleg*
2021. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!