Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem baj az ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem baj az ha valakinek vannak az exével képei facebookon? Az ex az rendben van, de ha más nőnek ír a pasi akkor már egy szemét?

Figyelt kérdés
Találtam itt egy kérdést, és érdekes válaszokat olvasgattam. Az engem nem zavar, hogy az exszel közös képek pl. egy cd-n rajta vannak, de azért a facebookon igen. Itt nem féltékenységről van szó, de eleve össze se jönnék olyannal, akinek az exe mindenütt ott van. Irogattam egy ilyen pasival, és rohadt idegesítő volt hogy ott volt az exe mindenütt, de még emlegette is.
2021. szept. 7. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk mert nem egy kategória egy rég elfeledett 5-10 éves kép, meg ha direktbe más nőnek írogat ki tudja milyen célból.
2021. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nincs rendben. Alapból azt se értem, hogy miért kell valakinek az egész életét feltöltenie a facebookra...
2021. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Én meg nem gondolom, hogy szakítás után az elmúlt 1-5-15 évét módszeresen le kell törölgetnie fészbúkról. Az a múltja, már megtörtént. A jövőre nincs hatással.
2021. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt se értem én sem, miért kell olyan sok képet felrakni, ha utána már törölni sem tudja az illető. Szerintem egy exnek semmi keresnivalója nincs egy képen sem.
2021. szept. 7. 16:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Manapság egy kapcsolat lezárásához hozzá tartozik,hogy leszedjük az ilyen képeket. Règen fotómontázs volt fotó kartonon,vagy képkeret tele közös képekkel,szakítás után ezek is egy doboz mélyén landoltak.
2021. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem barátnőmmel sincs Facebookon fotó, nem oda való. Facebook egy közösségi platform, ahol beszélgetek a barátokkal, nem akarom az életem megosztani, arra ott a család, barátnőm, barátok.
2021. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Nekem semmi ilyesmi nincs rendben. Én mindent eltakarítottam az exemről, ami személyes emlék. A közös tárgyak közül nyilván nem dobom ki a használati tárgyakat, de az ilyen romika hülyeségeknek a pincében a helyük vagy a kukában. A jövőbeli párom megtisztelem azzal, hogy nincs az életemben az exem sem tárgyak sem beszélgetés formájában. És zéró tolerancia van nálam a leendő párom felé is ezzel kapcsolatban: nekem az ilyesmi kizáró ok.


Az a baj, hogy mindenki csak hisztizni tud, hogy jaj, barátok az exével meg a szexpartnerével, jaj, kinn vannak a képeik fb-n még... Baszki, ha nem tetszik, miért mész bele? Miért nem hagyod a fenébe nyivákolás helyett? Fogadd el vagy koptasd le, de az ilyen agyalászós, megváltoztatós hülyeségek elég szánalmasak.

2021. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

van facebookom, amit kb. arra használok, hogy bizonyos témájú csoportokban olvasgassak és messengeren tartsam a kapcsolatot az ismerőseimmel. Van közös képem exel, évekkel ezelőtt töltötte fel. Én összesen talán 5 profilképet raktam ki magamról és ennyi.

Semmi gond azzal, ha valakit zavar az exes kép. Nem egymást keressük, ez ilyen egyszerű. Nekem egy ÉRTELMES ÉS FELNŐTT nő kell, aki nem ilyen apróságokon pörög az unalmas életében.

2021. szept. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem Okés. Sem ha vannak a páromnak képei az exével, az meg pláne nem, ha más nőknek írogat akik nem ezer éves barátai.

Én fogtam az összes régi képemet és áttettem egy memória kártyára. Van benne egy két kép az exszel, de ezeket úgysem fogom nézegetni, maximum x éves koromban, átválogatni pedig nem fogok 2000 képet. A párom kitöröltem mindent az ő részéről, mert az exe csúnyán megbántotta.

2021. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!