Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, ez legyen a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, ez legyen a legnagyobb problémám, de?

Figyelt kérdés
Mást is zavarna, ha direkt úgy pukizna előtte a párja, hogy különböző pózokat produkál? Ráadásul ezt akár az utcán is, ha más nincs a közelben és direkt felhívja rá a figyelmeteket, hogy nézzetek oda? Mindezt 30 felett... Vagy én vagyok túl prűd, hogy szerintem ez nem vicces, hanem inkább gyerekes és gusztustalan? Úgy érzem ezzel, hogy nem tisztel a párom, mert mondtam már neki többször is, hogy ez engem zavar, mert ez primitívség a szememben.

2018. szept. 20. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Vagy megszokod vagy megszöksz. Nem hiszem hogy fog változni. Van akinek gusztustalan van akit nem zavar és még viccesnek is tartja. Szerencsére nem vagyunk egyformák.
2018. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Pont hogy provokáljon mert szeret és viccelődni akar veled. Persze kínos de pont azért csinálja mert a haverok is ilyesmiket szoktak egymás közt de nem a párjukkal.
2018. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Édes Istenem... Na és ha az ágyban kell különböző pózokban helytállni, akkor is ilyen nagylegény? :D
2018. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
A 6 éves fiam csinálja ezt.
2018. szept. 21. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De, engem ez rettentően zavarna, az meg méginkább, hogy megkérem, hogy ne csinálja de mégis folytatja.

Valószinűleg az lenne a vége, hogy leültetném komolyan beszélni, ahol elmondanám, hogy ezt gusztustalannak tartom, és bár nem vagyok az a típus, aki pitiáner indokok miatt rögtön szakításon gondolkodik, de ha továbbra sem lesz tekintettel rám igenis szakítani fogok, mert nem akarom ezt életem végéig nézni.

2019. febr. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!