Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ilyet ír egy nőnek, hogy "spermazsákot" keres, mert épp ilyen a hangulata, az a primitívségi skálán hol áll?

Figyelt kérdés

Mert én úgy gondolom, ha egy nő megtiszteli a férfit azzal, hogy vele legyen (legyen laza vagy komoly kapcsolat), ilyet értelmes, intelligens férfi semmilyen körülmények között nem ír le, csak egy primitív pa...szt és a nőket sem tiszteli.


Én ezzel a pasival másfél hónapig ismerkedtem, persze szó sem volt laza kapcsolatról és semmi. Ilyen megalázó szöveget még sosem hallottam férfi szájából,,igaz ez azután hangzott el tőle, hogy nagyon kiosztottam a sok igazságtalanság miatt, amit tőle kaptam.


De akkor is, ilyet mondani egy nőnek. Gáz



2015. júl. 1. 08:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Tehát felhúztad az agyát, ő meg kiosztott. Egyformák vagytok. Ne hidd, hogy te fölötte állsz.
2015. júl. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát én annyit írtam konkrétan, hogy nagyon önző ember, akinek nem számít a másik fél egyáltalán sem és hogy nem véletlen, hogy a volt barátnője nem akart neki gyereket szülni X év együttélés után.
2015. júl. 1. 08:04
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

"igaz ez azután hangzott el tőle, hogy nagyon kiosztottam a sok igazságtalanság miatt, amit tőle kaptam."



Vajon ezek mik lehettek másfél hónap laza, semmilyen kapcsolatban? Ezeket te írtad.

2015. júl. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Mondhatta volna ezt is helyette hogy: f@$sztarisznyát keres
2015. júl. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem volt szó laza kapcsolatról, amikor megismertem, végig azzal jött, hogy komoly kapcsolatot szeretne velem építeni. De sajnos Ő ezt úgy gondolja, hogy a másik személyiségét, akaratát full elnyomja és mint egy kiskutyának, megakarja mondani, hogy helyedre, az van, akkor és amit én akarok. Ő így képzeli el a komoly kapcsolatot. Hiába mondtam Neki el százszor, hogy egy kapcsolat nemcsak Róla szól, Neki ez van a fejében.
2015. júl. 1. 08:07
 6/14 A kérdező kommentje:
Meg a problémák megbeszélése helyett, inkább eltűnik, hallgat és egyből leolt mindenért, hogy én vagyok a rossz. Szerintem ez nagyon gyerekes. Nem beszélve arról, hogy akármilyen közös programot próbáltam szervezni, Neki nem volt jó, mert nem Ő kezdeményezte és intézte! Hát szerintem, ez önzés és ennek hangot is adtam!
2015. júl. 1. 08:10
 7/14 omba ***** válasza:
64%

0-100-as skálán 100-nál áll.

A börtön-szleng szótár szerint a "G_ciputtony" a lotyók benti neve... lehet ezt finomította.

Mennyit ült?

2015. júl. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Könyvelő és épp most jár főiskolára. De biztos, hogy nincs minden rendben.
2015. júl. 1. 08:24
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Elég beteg elmével akartál összejönni.

még szerencse ,hogy nem működött.

Meg elég maradinak tűnik ,ha ennyire egyoldalúnak tekint egy kapcsolatot.Én nem tudnék így domináskodni egy nő felett ami lehet ,hogy probléma lesz a későbbiekben ,de szerintem az is túlzás ha csak a férfi irányít.

Amúgy a primitívség legmagasabb szintjét műveli szerintem.

2015. júl. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem is értem, miért foglalkoztat ez a kérdés. Örülj neki, hogy idő előtt rájöttél, milyen valójában, az ilyen "embert" könnyű lesz elfelejteni. Csak lépj át rajta.
2015. júl. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!