Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezelitek mikor a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelitek mikor a párotok elvonul a problémák megbeszélése elől?

Figyelt kérdés

Mikor van valami konfliktus, egyszerűen nem lehet vele megbeszélni. Rendszerint olyankor hazavonul, nem veszi fel a telefont, nem reagál ha írok, egyszerűen beszüntet minden kommunikációt. De ha messengeren beszélünk és van valami nézeteltérés, akkor is ezt csinálja. Kilép a beszélgetésből, és tovább semmi. Pedig még csak nem is veszekedésekről beszélek.

Nem a jó tanácsra van szükségem, hogy szakítsak vele. Ha így folytatja, azt magamtól is megteszem.

Hanem, hogy ki hogy bírja, ki hogy kezeli a helyzetet?

Szét feszít az ideg, hogy nem lehet vele megbeszélni semmit.

Milyen az ilyen ember? Miért vonulnak ezek el a probléma megbeszélése elől?


2021. szept. 8. 11:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Én régen sokáig vergődtem egy ilyennel. Hát, az lesz, hogy egyszer tele lesz a pohár és belátod, hogy nem lehet együtt lenni vele. Változni nem fog. Majd kínlódik velük más.
2021. szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
24%

Ismertesd össze egy pszichológussal.

Mondanám a családsegítőt, de ugye nem vagytok család.

2021. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
25%

En olyankor mindig atmegyek hozza. Olyan még nem volt, hogy ne engedne be.

Nyalisan probalom intezni aztan szex es jonapot.

Mindekozben folyamat tanitom arra hogy ne fekbeszakitva zarjunk le beszelgeteseket, es kisebb vitáknál is felhivom a figyelmét hogy látod hogy ezt is milyen jol lezongoráztuk? Vmint mrgkoszonom ha vmit meg tudtam beszelni hogy jól esett az h nem zarkozott el.


Ez egy ido mulva berogzul, már nagyobb vitáknál is alakul az hogy nem ignorál.


Viszont irasban gyakran van az hogy kiirok magambol egy litaniát elolvassa es nem valaszol. Olyankor nekem ez is jolesik hogy tudomasul vette es nem vitazik nem ellenérvel hanem megértette.

Neha ezt ia megkoszonom hogy koszonom hogy kiirhattam magambol es meghallgattad jo érzés!


(Felnőtteket kell tanitani alap kommunikáciora eszem megall, de mégis ő keres 5 szor annyit mint en szoval probálom nem lenézni egy ovodás dedos hulyegyereknek)

2021. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
32%

*mindekozben tanitom arra pl kisebb online vitáknál hogy JÓ dolog megbeszélni valamit es azzal tulesni rajta es lezárni megoldasokkal vagy barmi. Mint sértődgetni meg stb.


Rengeteget csatolok vissza neki amikor ilyenre képes. Megdicserem megkoszonom felhivom rá a figyelmét, hogy na ez az, igy kell vmit megoldani.

2021. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
38%

Amúgy ez tényleg tini probléma.

De már láttam ilyen felnőttet. Ő tini marad még 70 évesen is problémamegoldás szempontjából.

2021. szept. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%

Ez sajnos nem tini probléma, hanem típus kérdése.

Nem tudtam én sem kezelni, mert a nullával nem lehet mit kezdeni. Meg tudtam bolondulni tőle, hogy elzárkózik bármiféle megbeszéléstől, kommunikációtól.

Kirúgtam. Nemcsak ezért.

2021. szept. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
Kikúrom. Exem csinálta ezt, mehetett is utána ahova akart. Ez nem egy párkapcsolat így, csak egy szánalmas ember játszmája a másik szánalmas ember esdeklésével. Én ebben nem vagyok hajlandó részt venni, felnőtt emberrel akarok kapcsolatban lenni, nem egy hisztis tinivel, köszi.
2021. szept. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Én is direkt figyelek, hogy ne veszekedjek, ne vitázzak, hanem normál hangnemben próbáljuk megbeszélni a dolgokat. Pont ezért, hátha eredményes lesz és nem hátrál ki előle. Nem igazán működik így sem.

A pszichológus már nekem is eszembe jutott talán elkelne neki.

2021. szept. 8. 12:20
 9/31 A kérdező kommentje:
Sajnos a hetesnek igaza van.
2021. szept. 8. 12:21
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

Az ilyen azt szokta mondani, hogy felnőtt emberek maguktól is tudják a dolgokat.

Hát nem.

Azt is mondja, hogy a férfinak mindent meg kell oldani.

Na, ez meg a múlt században volt így.

2021. szept. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!