Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudom kiverni a fejembol ezt a mondatot?L

Figyelt kérdés
A kapcsolat elejen az elso fel evben a baratom nem egyszer mondta,hogy engem nm ugy szeret mint az exet vagy masokat.Es ez alatt nem a pozitivat kell erteni,hanem negativabb tehat kevesbe szenvedélyesen. Nagyon sokaig nem akartam felfogni,azt hittem,ha en jobban szeretem majd o is szeretni fog es latni fogja…azota eltelt 1.5 ev ,meg a kezem is megkerte,neha meglep viraggal vagy egyeb dolgokkal.De egyszeruen nem tudom elfelejteni amit mondott es tudom is es latom is rajta,hogy tenyleg nem szeret nagyon..el van mellettem,csak telnek a napok,alig beszel hozzam stb.Baromira rosszul esik nekem az egesz,forlg hogy kapcsolat legelejen elso hetekben extra figyelmet adott nekem.Elhittem,hogy nagyon akar,hogy tobb vagyok mint mas stb…de azota csak a kesobbi mondatai csengnek a fulembe es latom,hogy mennyire erdektelen.Teljesen elvesztettem a motivaciomat a kapcsolatunk irant. Probalkozok hobbit talalni,vagy talan kitanulok valami mast…biztosan nem normlis,hogy ennyire vagyom a szeretettre,masban kellene megtalalnom.Folyton ezeken jar az agyam,hogy azert mondhatjak hogy ne mastol varjuk a szeretetet ,mert nem is kaphatjuk meg mastol soha.Senki nm fog igazan szeretni minket,ez csak egy alom…
2021. szept. 8. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
D.gni még jó vagy...
2021. szept. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Feleslegesen adsz életidőt olyannak, akinek nem jelentesz annyit.
2021. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Szakíts. Amint talál egy nálad jobbat lelép, te meg még jobban összetörsz. Ha nem is érzed, hogy szeret, akkor minek kínzod magad ezzel? Pazarlod az idődet és rombolod az önbecsülésed.
2021. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sajnállak, és megértem, hogy faj. Ha azóta is így érez vagy te ezen a mondaton nem tudsz túljutni tényleg jobb külön.
2021. szept. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a te hibád, persze hogy bánt, hogy csak elvan melletted, de láthatóan nem szerelmes, sőt az elején közölte.

Szerintem hagyd el. Mindketten boldogtalanok lesztek így.

2021. szept. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ha akkor egy ilyen után nem vágtad ki, mondhatunk mi bármit. Majd szülsz neki 3 gyereket is. Sok boldogságot!
2021. szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azt mondja,hogy nagyon szeret pedig es igykeszik kimutatni.Ettolfuggetlenul en nem latom rajta..es nm ertem miert van velem vagy mit akar tolem ,ha nem szeret ugy.

En nehezen engedem el,ezert talaltam ki ,hogy elso lepeskent el kell engednem azt,hogy o szeretni fog es masban kell megtalalnom a “boldogsagom” nem masban…Ugysem fog senki ugy szeretni.

2021. szept. 8. 12:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben abszolút ne gondolkodj, hogy más sem fog úgy szeretni, ahogy neked jó lenne! Attól, hogy ő nem tud, ne elégedj meg ezzel! És legfőképp hozzá ne menj... Hány éves vagy??
2021. szept. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem mondtál igent??
2021. szept. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Úgy tudom a Mekiben most a pároknak kedvezmény van.


Szóval lehet, hogy amiatt van még veled mert úgy olcsóbb a Maestro burger

2021. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!