Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy verhetnem ki a fejembol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verhetnem ki a fejembol azt aki szo nelkul kilépett az életemből?

Figyelt kérdés

Első szerelmem... Egyszer csak eltunt. Nem tudom mi van vele, hol van, nem válaszol az uzeneteimre sem.

20 evesek vagyunk, nem ertem mi tortent es nem tudom ot elfelejteni mert meg mindig szeretem


2015. márc. 10. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Értékeld át a dolgokat! Nekem is ez volt, csak mi közel 7 évig voltunk együtt, együtt is éltünk már, aztán egy vita miatt megsértődött és elment szó nélkül. Az első 2-3 hét nehéz volt, aztán úgy voltam vele hogy ha neki ennyit ér a dolog, akkor engem sem fog jobban izgatni...
2015. márc. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ez nem ivy mukodik hogy kitörlöm a fejemből. O volt a mindenem! Ujra es ujra olvasom a leveleit, miket beszéltünk es minden nap sírok miatta
2015. márc. 10. 08:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi 4 évig voltunk együtt majd egyik napról a másikra vége lett.

2hétig szenvedtem,majd kiderült hogy másal van.Na utánna már nem szendvedtem sőt jó volt nélküle.!Foglald el magad és verd ki a fejedből mert ha ő szó nélkül elment,nem érdemli meg hogy te bánkodj..

nálam probálkozott idővel újra és én boldogan mondtam neki,hogy kösz de nem kellesz! :)

2015. márc. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(


Köcsög gyáva kis búza,hogy így eltűnt.Az ilyet a legnehezebb elfelejteni,én tudom,de hidd el sikerülni fog!

2015. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha ez egy valódi kapcsolat volt és tényleg együtt voltatok,akkor tiszteletlenség amit művelt veled....mert nem segített lezárni a kapcsolatot.

Ha két ember nem haragban válik el egymástól, akkor az nem is egy szakítás, inkább egyfajta búcsú, elfogadod, hogy többé már nem tehetsz mást a szerelmedért és elengeded abba a tudatban, hogy majd megtalálja a keresett boldogságot.

Nem fogod elfelejteni, csak elengeded.... :)

37F

2015. márc. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Annyira faj az egesz. Nem tudom, miert tette ezt vagy mit csinaltam én rosszul. Mindig figyelmes voltam, kedves, alkalmazkodó, meghagytam neki a szemelyes teret, de ott voltam ha kell. Most egyszeruen semmit sem vagyok kepes csinalni, semmire sem tudok koncentrálni mert folyton o jar a fejemben
2015. márc. 10. 09:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Pont erről beszéltem....egy kapcsolat lezárása pont arra való, hogy nem hagyjuk a másikat egyedül a kétségeivel és megpróbálunk a felmerült kérdésekre válaszolni. nagyon sok ember ilyenkor egymásnak esik és vádaskodik, pedig semmi értelme sincs. valószínűleg Te is feltettél volna néhány kellemetlen kérdést amire nem akart válaszolni az Exed, így a számára könnyebb utat választotta.

Ne keressed görcsösen az indokokat mert csak magadat fogod depresszióba kergetni, egyáltalán nem biztos, hogy bármiben is hibáztál!!!

Ne akard a barátodat jobbnak eltüntetni, mint amilyen....aki szó nélkül elhagyja a szerelmét az egy darab.....

37F

2015. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
feltüntetni......
2015. márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sokszor elsiklottam a kérdésed felett, de mindig újra visszatértem, nem bírom szó nélkül hagyni. Az én helyzetem pontosan ugyan ez volt. 4 és fél évig voltunk együtt, ebből 2 évet éltünk egy fedél alatt. Kimentünk külföldre, én felmondtam mert nem bírtam. Hazaköltöztem Magyarországra. Mindenemet kint hagytam. A komplett háztartásomat, a kocsit (bár az ő nevén volt, a szervizelésnek meg minden plusznak rajta fizettem a részem) , alá a gumik, porszívó, villanysütő, laptop, és még sorolhatnám MINDENT amit 2 év alatt összeraktunk/TAM, de inkább én, mert ő sajnálta mindenre a pénzt. Nem engedett vissza, és nem is adta vissza semmimet. Szinte meglopott. Egy férfi :D Jó mi??? A lényeg hogy meglepetésből kirepültem, (bár így utólag úgy gondolom h nem örült) hazamentünk együtt, szó szerint egyik-napról a másikra eltűnt. Mintha meghalt volna. Kisétált az életemből mindenféle magyarázat nélkül. Bocsánat az OFF-ért.

Kérlek higgy nekem, tudom miről beszélsz mikor azt írod hogy fáj, én hetekig ordítottam éjszakánkét, mert vele álmodtam, sajnos anya volt a fültanúja. Rettenetes volt a tudat hogy elhagyott szó nélkül, azt hittem belehalok. Annyira fájt hogy semmit sem tudok róla, hogy miért? Miért csinálta ezt? Így? Megértettem volna hogy nem szeret, de sose mondta hogy változtassak valamin, vagy hogy kiábrándult. Az eljárási módjával voltak bajok, nem így kellett volna csak így csendbe sunyi, gusztustalan módon. Tudom hogy fáj, de nem szeret téged. Ha így eltűnt, kisétált az életedből, ha ilyen számára egyszerű módon tett pontot a végére, ha ennyi kérdéssel a fejedben hagyja hogy őrlődj, akkor sajnos be kell látni hogy nem szeret. Fontos lett volna hogy válaszoljon, hogy kapj magyarázatot tőle, mindegy mi az, csak legyen miértje az egésznek. Nem volt erre képes. Az idő segíteni fog, hagyd hogy teljen. Tudom hogy nagyon nehéz, de ne siettesd magad. Majd könnyebb lesz. Nagyon soká, nem hetek, hanem kemény hónapok múlva, de majd jön valaki aki mindent megváltoztat. Nekem sikerült újra bíznom és igazán szeretnem. Jött valaki, aki mellett boldog vagyok, akinek én vagyok a legfontosabb. Hozzámentem és most várjuk a kisbabánkat!! :) Ő teljesen más, érzem hogy igazi és valódi a kapcsolatunk. Őszinte!!

Neked is jönni fog, csak előtte temesd el magadban ezt a fiút. Gyászold meg, csak ezek után működhet hogy újból készen állj egy kapcsolatra. Ha már túl vagy rajta, járj nyitott szemmel. Nagyon sok erőt és kitartást hozzá!!! Fel fogsz állni és majd minden jó lesz!!! :) :)

2015. márc. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia:) Látom hogy régi kérdés de mi történt veled azóta, Kérdező?..:)
2017. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!