Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzseni5555 kérdése:

Mire. Gondoljak?

Figyelt kérdés
A parom elkisert munkába és ossze futottunk az exemmel aki oda jott hozzám beszélgetni majd dicsergetni a szememet. A paromnak bemutatkozott de o megsem szolalt meg be se mutatkozott neki egy szot sem szolt neki hogy te ki vagy miert allsz le a barátnőmmel beszélgetni vagy barmi. Szerintem ez lett volna a minimum ha mar egyfolytában nekem mondogassa csak talalkozzak vele leallitom stb. Majd a találkozás után elkezdett velem vergodni es megmondtam neki ne velem vergodjon akkor kellett volna kinyitnia a szajat mikor az exem ott volt. En erzem magam kellemetlenül hogy ő ilyen..

2021. szept. 9. 05:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi.a.kérdés.
2021. szept. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azz en szemszogembol ez gaz?
2021. szept. 9. 05:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Irni se tudsz normálisan
2021. szept. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
84%
Figyelelem.hiányos.hülye.liba.vagy.
2021. szept. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem harmas hogy mit csodálkozol. Nézd meg a nevét. Vajon melyik nepcsoportra jellemző ez a név?

A kérdés pedig az hogy a pasija miért nem verte szét ott helyben a másikat. Mert a hölgy abban szocializálódott hogy ez a normális és most csalódott a pasijaban.

Igen, 2021ben még mindig vannak ilyen primitív emberek.

2021. szept. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont egymáshoz valók vagytok.
2021. szept. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hű, de alacsony a léc... Kiszabadultak az állatok. Mindegyikőtökre nézve gáz ez az egész. A hímek kakaskodtak, te pedig képtelen vagy normálisan kezelni, csak várod a viadalt. Ha párodnak kényelmetlen volt, kutya kötelességed lett volna rövidre zárni a dolgot. Meg a minimum, hogy bemutatod. Ex, ha minimálisan is kultúrált, akkor nem áll le nyáladzani rád. Párod pedig nem vergődik, hanem bemutatkozik, aztán továbbáll veled együtt.

De ez, így... Brrr... Megérdemlitek egymást.

2021. szept. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!