Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos szakítanom kéne/ kellett volna már reg a baratommal, de beleragadtam a kapcsolatba. Nem tudok kimászni. Megpróbáltam parszor szakítani de vegul csak visszakerultunk egymas melle.

Eddig mindig könnyen szakítottam de már ebben a korban lehet nehezebb, 43 vagyok.

Szenvedek egy se veled se nelkuled kapcsolatban ami nagyon kimerít.

Szakítani azert akarok mert nem bízom benne, es így nem egeszseges a kapcsolat. Tudom masban sem fogok de ez van.

Hogyan szakítsak végre? Egy éve vagyunk egyutt !



#képtelenseg
2021. szept. 9. 15:07
 1/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy vege szakad magától, de nem így történt

Nem vagyok kapcsolatfüggõ mert sok évig jól ereztem magam szinglikent es kerestem önmagam

2021. szept. 9. 15:09
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Szakíts.
2021. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kezdd el megszervezni az életed a kapcsolat után, ha kell új lakás, akkor keress egyet, stb.

Ha ez megvan, akkor ülj le a pároddal és higgadtan, nem megbántva, mondd el neki, hogy részedről vége és pár napon belül elköltözöl.

Nincs szép szakítás, nem lehet jól csinálni, persze próbálj tapintatos maradni.

2021. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem lakunk egyutt
2021. szept. 9. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Liánozz.

Epitsd fel a kapcsolatrendszereid hogy ne a nagy üressègben kelljen uj életet kezdeni egy fia tarsadalmi érintkezes nelkul a magányban.

2021. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Te is tudod hogy ennek egyetlenegy módja van, mégpedig hogy egyenesen eléállsz és szakítasz. Nem lehet kerülgetni a forró kását.
2021. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!