Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan kapcsolatod amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod amit éreztél hogy nem az igazi de ez csak évek múltán derült ki?

Figyelt kérdés
Érezted nem igazán megy, de nem tudtad konkrétan megfogalmazni miért nem is megy..
2021. szept. 9. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Évek után se tudtam rájönni mi lehetett a baj..
2021. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Magamat sem ismertem még igazán mikor összejöttem az első barátnőmmel, olyan dolgokban kötöttem kompromisszumot amiben nem szabadott volna. Évekig voltunk együtt, szomorú vége lett.
2021. szept. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudtam foglamazni, miért nem megy, csak túl sokáig ültem a langyos szrban.


A második kapcsolatom okésabb, itt is vannak gondok, de vele legalább meg tudjuk beszélni, mert ő is tenni akar kettőnkért.

2021. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!