Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltekenyseg mertekr egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szerintetek belefer egy normalis kapcsolatba az hogy a masik telefonjat nezegeted?

Olyan helyen dolgozok, ahol vannak ugyfelek ahol telefonon tartjuk a kapcsolatot ritkan jarnak be szemelyesen intezkedni.

Van egy ugyfel, aki eleg kozvetlen, es sokszor alapveto dolgokat ir a dolgaval kapcsolatosan, ha valami ketseges akkor megker kivanjak neki szerencset.

A telefonhivasok maok elott tortennek munka idon kivul soha, es semmi masrol.


A parom megis, megis megakarta nezni a beszelgetest, es mivel mar korabban voltak a feltrkenykedesbol vitaink, mondtam nem adom oda, es alapvetoen idegesit is hogy nezni akarja. Mondtam megmutatok neki mindent, de o ahhoz ragaszkodott hogy a sajat kezebol nezegethessen mindent. En meg nem mentem bele.


Nagy veszekedes lett belole, es neki meggyozodese hogy biztos titkolni valomvan. Pedig pusztan csak a feltetelezes tesz idegesse, es elutasitova.


En forditott esetben nem kerem el a telefonjat pedig 2-3 alkalommal este 11kor volt 5-10 db rejtett szamrol valo hivasai, akar csak a tegnapi nap mikozben ezt vitattuk, hogy bekem titkolni valom van szerinte.


Nem vette fel a telefont, azt mindta egy volt uzleti partnere - akit nevszerint emlitett en is tudom hogy ki az, es az hivogatja ujra mert nezetelteresuk volt, es ugye ilyen eroszakos a pali.


Termeszetesen, nem vehettem fel a telefont, de en nem is az a tipus vagyok hogy akkor ketelkedjek. De nyilvan furcsa es jobban meggyozodesem hogy mindenki magabol indul ki.

Ennek ellenere en megbizok benne is (masban is) mert akkor is megcsalhat ha fogom a kezet.


2021. szept. 10. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd, mindkettőtöket megértelek, ha tényleg alaptalanul féltékenykedik, akkor iszonyatosan túlzásba viszi...

De biztos nincs oka annak lenni? Nem érzed soknak, hogy az ügyfél ennyire "közel áll" hozzád?

Ha tényleg alaptalan, akkor beszéld meg vele, hogy ez így nagyon sok és túlzásba viszi.

2021. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
féltékenykedő, a saját önbizalomhiányukat a másikra kivetítő embereket kerülni kell, rohadt mérgező velük a párkapcsolat
2021. szept. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem egyaltalan nem kozeli az ugyfel.


Sajnos ez mar tobbedszerre problrma, nem ez az ugyfel, hanem ez a telefon ellenorizgetes.


Nem tudunk dulore jutni, es veszekedesek vannak belole de mar nagyon besokalltam.

2021. szept. 10. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Az megvan, hogy a féltékenység egy mentális betegség?
2021. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!