Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom elkezdett ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom elkezdett ismerkedni talán féltékenységből, és megígérte hogy ignorálja a kapcsolatait, de nem mutatja meg nem beszelhetek x-el, akkor lehet hogy betartja?

Figyelt kérdés

Amúgy minden rendben lenne köztünk. Jo a szex nagyon csak az az egy baj, hogy soha nem bízik bennem, mindig féltékeny.


És kiderult hogy ismerkedik.

Konkret jelöltje is van, akivel ugy kezdodott vmi.


Balhé lett. Igy letiltotta őket stb. De nem mutatja kik nem beszelhetek veluk nem bizonyitja nekem h megirja nekik h van bnője, face re nem teszi ki hogy kapcs ban van.


Annyira szeretem pedig megigerte hogy lezár mindent. Pár nap. De a telefont rejtegeti.


Voltaképp nem is tudom így miért van velem? Ez a kérdés.



2021. aug. 1. 17:13
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
96%
Dobd ki, problem solved.
2021. aug. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
96%
Nekem inkább az a kérdés te miért vagy vele?
2021. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
95%
Nem, közöttetek semmi nincs rendben. Dobd ki. Azért van veled, mert 2 (vagy több?) puncit dugnu párhuzamosan izgalmas. Ennyi.
2021. aug. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
91%
Hányas voltál fogalmazásból?
2021. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
91%

És te még mindig vele vagy?

A kérdésedre válaszolva nem, nem tartja be. Nem tiszteli az érzéseidet, egyáltalán nem viselkedik úgy, mint aki kapcsolatban van, ne alázd magad tovább mellette. Nem éri meg. Kitartást, hidd el, hogy sokkal jobb egyedül, ming egy ilyen kapcsolatnak nevezett akármiben, ahol egyáltalán nem becsülnek meg.

2021. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Mindenkit letiltott es soha nem kell neki egyszerre több. Nőket alapvetoen egymás után vált, egyiket dobja, jön az uj.

Neki nem kell egyszerre tobb hanem egy nőből kell az összes kapacitás. Aztán a kövibol es igy tovább ha csak a szex oldalát nezzuk.



Azaz egy adott kapcsolatban mindog monogám. Most tiltott mindenkit.


Nagyon sanszos az hogy kivár.

Azaz arra utazik valszeg, mihelyst rám tud olvasni vmit hogy pasiügyeim lennének, ahelyst dob.


De miért, amikor siman dobhatna es mehetne? Miert kell inkább "pihentetőre" tenni a jelentkezőket, arra az esetre ha szakitunk?

És ráadásul nem is bánná. Ugy van velem ha vagyok vagyok, ha nem, meg nem.

2021. aug. 1. 17:29
 7/43 anonim ***** válasza:
92%
Fu bazzeg, mit össze nem agyalsz ezen. "ahelyst"
2021. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Mihelyt ahelyt :)
2021. aug. 1. 17:34
 9/43 anonim ***** válasza:
89%
Te magad írod le milyen ember a "párod". Használja a nőket, majd eldobja őket, mint egy taknyos zsepit. Rád is ez vár, neked ez rendben van?
2021. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus, hogy nem ritkán azok féltékenyek alaptalanul is, akik saját maguk a tilosban járnak, nem hűségesek és nem őszinték a másikkal.



"Nőket alapvetoen egymás után vált, egyiket dobja, jön az uj."


Ha már ismerkedik, és miután lebukott, titkolózik előtted (lásd rejtegetett telefon), akkor már nyilván keresi a következő jelöltet.


Biztos jó döntés megvárni, amíg dob téged, mikor megvan az utódod?


Nem lenne jobb, ha összekaparnád a maradék önérzetedet és önbecsülésedet, és te lépnél ki ebből a kapcsolatból?

2021. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!