Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így működnek a mai nők?

Figyelt kérdés

Tegnap egy céges rendezvényen a mosdó közelsége miatt akaratlanul is bele hallgattam két kolléganőm beszélgetésébe, ahol az volt a téma, hogy a csajszi el akarja hagyni a párját, mert a srác hétvégente nem akar menni sehová és otthon (idézem) "döglik". A hölgy kijelentette, hogy neki nem erre van szüksége, hogy hétvégén otthon pihenjenek, neki az az igénye, hogy kimozduljanak, csináljanak valamit, elmenjenek ide-oda.


Véleményem szerint ehhez nem kevés pénz kell, mivel én is párkapcsolatba élek, tudom, ha kiteszem a lábam itthonról az sosincs ingyen. Nem vagyok sóher típus, elég sokat költök a párkapcsolatom miatt (benzin, étterem, szórakozás, mozi stb.)


Viszont, ha a srác ha épp pihenni akar hétvégén vagy épp egy kis pénzt akar össze sprórolni így álmai megvalósítására akkor már ne is legyen párkapcsolata? Ilyen világot élünk, hogy ha van pénzed akkor lehet barátnőd, ha nincs akkor felejtsd el? És minél több pénzed van, annál szebb párod lesz? Tényleg pénz kell a szerelemhez? Pénzügyi világban dolgozom, tanulmányaimat is ott folytatom, ezért látom az anyagi vonzatát is ennek a dolognak és nagyon szomorú jövőt látok, amiatt, hogy már a szerelmet is meg kell fizetni...


U.i.:

Volt már nem egy, nem kettő párkapcsolatom, evidens, hogy a fiú fizet többet, viszont amikor barátnőm van, mindig úgy állok hozzá, hogy lehet ő lesz az igazi és mikor sajnos véget ér jövök rá, hogy elég sok pénzt és energiát pazaroltam bele, mondjuk ki utólag, a semmiért.


2021. szept. 11. 11:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
kirándulni ingyenes, ahhoz nem kell pénz. Illetve mindenki más beállítottásgú, azért mert ennek a hölgynek erre van igénye, van akinek nem erre.
2021. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%

Huh, nagyon nem értetted a témát.


Különböző embereknek más és más dolgokra van igényük. A barátommal mindkettőnknek igénye van arra, hogy hetente többször kimozduljunk, míg például a húgom és az ő párja sokkal otthonülősebb. Egyik sem rosszabb, mint a másik és egyik sem elítélendő.


Számtalan ingyenes program van, például kirándulás, kempingezés, időszakos kiállítások, koncertek (legalábbis a mi környékünkön szoktak ilyenek lenni), lehetne még sorolni, a lényeg, hogy ingyen is lehet jól szórakozni. Másrészt egy normális párkapcsolatban meg lehet beszélni, hogy kinek mihez van éppen aznap kedve, de csak akkor működik hosszútávon is a dolog, ha az igények azonosak.


Egy szóval se említette, hogy a párjának kéne fizetni. Annyit hallottál, hogy szeretne többet kimozdulni és mivel ez nincs meg, valószínűleg (teljesen jogosan) szakít. A többit már te teszed hozzá teljesen alaptalanul, hiszen a saját tapasztalataidból indulsz ki.

26/N

2021. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%

A mai férfiak működnek így. Azt hiszik, hogy ha van pénzük, nekik jár a szebb, fiatalabb nő. Elmennek nyaralni az elvileg szerelmükkel, közös élmények, romantika, életre szóló emlékek, ők meg sírnak, hogy kidobott pénz a _semmiért_. Azt hiszik, hogy ha egy nő minőségi időt akar velük tölteni, akkor a pénzre hajt. Érje be azzal, hogy döglenek együtt a kanapén, filmeznek és zabálnak. Mármint a férfi zabál, mert neki lehet 10 kilót hízni egy hónap alatt, de a nőknek nem.

Legyen a nő versenyképes egy olyan instacica mellett, akin nem csak a képszerkesztő, de plasztikai sebész és egy 5 fős beauty team dolgozott a fotózás előtt, és 4,5 millió értékben van rajta ruha és ékszer. De ingyen ám! A turiból is "ugyanolyan" csinosan lehet öltözni, és a dédi szépségtrükkjeitől legyen tökéletes.

Aztán ülnek a se99ükön és csodálkoznak, hogy a nő lelép az első pasival, akinek nem derogál venni egy szál virágot és megdicséri a haját. Vagy úgy hívja meg egy kávéra, hogy nem vár érte semmit, csak örül, hogy élvezheti a beszélgetést.

2021. szept. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
17%

Hát szerintem baromi sokan alapból tévedésben vannak:D

Pl Nekik kell ház, meg luxus nyaralás meg luxus holmi, meg sok szabadidő ja meg biztos jövő csak az a baj, hogy ez kurvára nem így megy.

Pl. Vegyünk jövős menős kapcsolatot, ahol van kirándulás és nyaralás. Heti 1 kirándulás + évi 1 nyaralás.

Heti 1 nap jövés menés mondjuk 15/koponya, mert 10 a program és 5-ért kajálnak fejenként. Ez heti 30/pár, ami havi 120 és évi 1.2 millió. Emellé pedig jön egy nyaralás ami legyen koponyánként 200-200, így 1.6 millió az amit elköltenek. Heti 1 programra 15 pedig nem túl nagy összeg.


Ezt 10 évvel szorozva 16 millió, ami most kb egy ház ára.

Szóval 10 évig volt heti program stb stb, csak mondjuk akkor nincs ház. Ha pedig emellé azt mondják, hogy akkor dolgoznak + 8 órát, akkor meg kevesebb lesz az idő hobbira vagy épp nem fognak sportolni. Így valamiből mindig engedni kell, de kérdés hogy kinek mi a célja.


Sajnos a baromi nagy igazság, hogy az emberek többsége a mában él köszönhetően a szociális médiának. Végül pedig igen, a nők többsége szeret kimozdulni hétvégén és igen a férfiak többsége szeret dögleni a kanapén. Én is ha tehetem, akkor inkább itthon vagyok és kikapcsolódásnak valami olcsót választok, mondjuk olvasok, filmezek, játszok vagy tanulok valamit. Néha viszont elmegyek én is ide-oda, de baromira nem hiányzik, ha nem voltam 3 hetet sehol, csak melóban...

2021. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
97%

Ha otthon akarsz ülni, akkor keress olyan nőt, aki szintén otthon akar. Én biztos nem fogok. Azért dolgozok, hogy jussson élmények gyűjtésére is. Akinek erre nincs igénye, az nem illik hozzám.

Ja, és mellette gyűjtök is. Tudod, nem csak az van, hogy vagy döglünk a kanapén és kuporgatunk, vagy elszórunk mindent.

2021. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%

Istenem...

Egyrészről nem evidens, hogy a pasi fizet többet, amikor én végeztem az egyetemmel és elkezdtem dolgozni, a velem egyidős párom még tanult, evidens volt, hogy én fogom beletenni a többet.

Ha azt veszed, hogy Te a nő szépségét, a párod csinosságát veszed meg, akkor igen, minél több pénzed van, annál szebb barátnő lesz. De ha kilépsz ebből az egyszer egyes képletből, akkor nem azt nézed, hogy hogy néz ki a nő, hanem hogy ápolt, kedves, hasonló érdeklődési köreitek vannak stb. Legtöbb esetben durván gyönyörű csajt akarnak a srácok "megvenni" úgy, hogy nem akarnak rá költeni és nem tudnak semmit se beletenni a kapcsolatba.

És pont ez az, ha nem a külsőségeket nézzük, akkor olyasvalakivel jössz össze, akivel hasonló az értékrendetek és az érdeklődésetek, életviteletek. Jó esetben nem játszátok meg magatokat és nem az összeköltözés után derül ki, hogy nem szeret a pasi kimozdulni, ha előtte mindig amikor találkoztak kimozdulós program volt..

Plusz igenis vannak ingyenes programok is, meg olcsó programok. Kirándulni nem kerül sokba, kimenni egy pokróccal és egy csomag magyar kártyával sem kerül sokba és lehetne még sorolni a programokat. Ha csóró családban nő fel az ember, rengeteg olcsó programot ismer. Szóval ez nem lehet érv.

Amúgy meg, azt mondta a nő, hogy sose mozdulnak ki, az nem egyenlő azzal, hogy csak kivételesen ezen az 1-2 hétvégén szeretne pihenni a srác. Én se bírnám, ha hétköznap nem mozdulunk ki, mert fáradt a munka miatt, hétvégén meg nincs kedve, kb sose. Egyébként sok nő és férfi is tényleg csak döglik. Nem csinál semmit, se a háztartást se valami hasznosat semmit. Ha pedig te pont olyan típus vagy, aki szereti az aktív pihenést, a tanulást, fejlődést, akkor lehet egy idő után megunnád azt, hogy sose történik semmi sem.

2021. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%

Emberfüggő. Én imádok otthon dögleni, a hobbijaim szinte ingyenesek, beérem egy jobb számítógéppel, pár márkás ruhával, és rendben vagyok. Gyereknek se veszek meg minden sza.rt, csak az oltás volt, amin nem spóroltam, meg gyerekülés. Viszont férjemnek drága hobbijai vannak, motorozás, meg több milliós bicikli parkja van, jóval drágább számítógép, stb. Ő jobban szeret menni, én meg örülök, ha otthon vagyok, és csak olvasok.


Szeretek én is étterembe járni, sütizni, kávézni, de csak ha telik rá. Voltak ínséges idők mostanában, amikor egyáltalán nem tellett erre, de párom jobban szenvedett ettől, mint én. Szóval emberfüggő, tényleg. De azt is megértem, aki állandóan menne, és nem fér a bőrébe, végül is egy életünk van. Viszont ilyenkor még nőként se várnám el h mindent a pasi fizessen, egyszer meghívnám én, máskor ő. De nálunk ez nem téma mert közös kasszán vagyunk, és amúgy én keresek jobban, de sose csináltam ebből ügyet.


29/N

2021. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
13%

3

Te meg ritka hülye vagy:D

A minőségi időnek nem az a fogalma, hogy elmész a paszom tudja milyen szállodába, hanem, hogy nem nyomod a telefont meg a gépet amíg együtt vagytok, hanem egymásra figyeltek:D Még jó, hogy ennyire vágod a témát.


"közös élmények, romantika, életre szóló emlékek"

Hát ha megkérdeznélek egy 5 évvel ezelőtti nyaralásodról max annyit tudnál elmondani, hogy jó volt és 1-2 infót, hogy mit csináltatok és hol:D Ezektől baromi boldog nem leszel öreg korodra. Viszont ha alkotsz valamit, vagy kipróbálsz valamit az számít. Az, hogy kiülsz a velence XY teraszra és eszel valami csigát... Baromira nem nagy emlék.


" férfi zabál, mert neki lehet 10 kilót hízni egy hónap alatt"

Tegyük fel egy férfi 80 kg, 14% tzs-al. Ez egy enyhén sportos alkat és emellé mondjuk 180 centi. A nőnél legyen mondjuk 55 kiló, 22% tzs és emellé mondjuk 170 centi.


Férfi kiindulás 12kg zsír-->hízás után 22 kg (ha ez full zsír, de baromi ritkán hízik egy férfi 100% zsírban). Ez 24% tzs lesz ami eléggé puhány alkat.

Nőnél kiindulás 12 kg szintén-->hízás után 22kg zsír. Ez 34% tzs-t fog magával hozni ami már baromira túlsúlyos.

Ezek mellé pedig vedd figyelembe, hogy a férfinél magasságban 10 centi plusz van egy hosszban jóval arányosabban fog megoszlani, míg nőnél ez szélességre megy:)


Na ezért nem mindegy, hogy ki hízik és mennyit:)

2021. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
96%

"Véleményem szerint ehhez nem kevés pénz kell"


Hogyan mondd el, hogy semmi fantázia, odafigyelés és romantika nem szorult beléd anélkül, hogy kimondanád, hogy semmi fantázia, odafigyelés és romantika nem szorult beléd.


Aki a közös programokban a pénzt látja, az számomra nem elég intelligens ahhoz, hogy összejöjjek vele, az a helyzet. Éreztem már baromi jól magam olyan randin, ami mindössze 1500 forintba került fejenként. Érdekes, egyeseknek ez megy, mások meg a tökük vakarják és másra mutogatnak, ha nem akarja velük együtt bámulni a falat otthon.


🛷 🍏 S

2021. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%

"Volt már nem egy, nem kettő párkapcsolatom, evidens, hogy a fiú fizet többet"


Ez kb az első randira igaz, párkapcsolatban nem. Csak gondolom az intelligens, tanult nők mellett meg kiherélve érzitek magatokat, ezért pesztráltok inkább életképteleneket. :)

2021. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!