Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy nem működnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem működnek a párkapcsolataim és sok a veszekedés?

Figyelt kérdés
Soha nem működik egyik kapcsolatom sem mert mindegyik párommal csak veszekedünk de nem tudom hogy ez miért van. Soha nem értenek meg engem minden kis semmiségen összekapunk de mindegyik kapcsolatomban ez volt eddig. Pedig én nem tartom magam egy rossz embernek sőt ellenkezőleg a páromhoz mindig is őszinte voltam meg hűséges. Soha nem csaltam meg senkit mindig az igazat mondtam mindenkinek. Az a baj hogy mindegyik kapcsolatomban csak a szex az ami működik a lelki része soha de nem tudom hogy miért van ez. Van még valaki hasonló helyzetben? Vagy csak nekem nem sikerül? Ez nem állapot hogy mindegyik kapcsolatomban csak a viták vannak.
2020. aug. 31. 09:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem FÉRFI partner keresel magad mellé.
2020. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Ennek két fő oka lehet.


1) Benned van valamilyen tényező ami meggátolja a harmonikus kapcsolatok kialakítását. Van valami olyan viselkedésed, lehet túl makacs vagy, vagy durva, kompromisszumképtelen, a saját akaratod rányomnád a másikra stb. Vagy tudat alatt menekülsz az egésztől és szabotálod.


2) Vagy pedig mindig olyanokat választasz akivel nagyon nem illetek össze, ez is egy tudattalan séma. Valami olyan vonz, amivel egyébként pedig nem tudsz együttélni.


A bővebb okokról érdemes lenne felkeresni egy pszichológust vagy egy coachot mert nekik célzott technikáik vannak ezek feltárására és az okok mélyen gyökerezhetnek, órákat lehetne beszélgetni róluk és itt a gyakorin nem fogjuk néhány infomorzsa alapján kitalálni.


Azért írhatnál pár konkrét példát is pl az utolsó kapcsolatodból.

2020. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

2.-nak.


Kócs? Cihológus? FÉRFI, az kell neki.

2020. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
2 es az én esetemben a második állítás igaz hogy mindig olyanokkal jövök össze akik nem illenek hozzám. Igazából nem akarom itt kiteregetni a magán életemet mindenki előtt esetleg privátban leírom nagy vonalakban hogy miről is van szó.
2020. aug. 31. 09:45
 5/22 anonim ***** válasza:
63%

4.-re.


Mi van? Ez egy anoním oldal, senki nem tudja, hogy ki vagy. Írd le nyugodtan, ide.

2020. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz nyugodtan, érdekel.

2 voltam

2020. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ha jól értelemezem,akkor te Nőként írtad ki a kérdést. Ha igen,akkor a válasz elég egyszerű, olyan férfiakat választasz, vonzol be, akik a külsődért szeretnek és nem a személyiségedért. Aki a szexre hajt az időlegesen elviseli a különböző értékrendek miatti konfliktusokat, veszekedéseket, majd amikor eltűnik az újdonság varázsa akkor tovább áll.

Lehet hogy nagyon extra személyiséggel bírsz és nem egy átlagos értékrenddel, amíg nem ismernek meg közelebbről addig nincsenek ezzel tisztában, "lakva ismeri meg az ember a partnerét".

A veszekedéséket ki kezdeményezi, mondhatni ki provokálja? Nekem is a húgom óriási szarkeverő, ha van olyan srác aki fél évet kibírt mellette az már mazochista volt, minden pasiját meg akarta fegyelmezni.

2020. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7 es igen nő vagyok 32 éves. Szerintem is csak a külsőm miatt foglalkoznak velem a pasik főként de mihelyt megismernek jobban a személyiségemet az már nem tetszik nekik. Mindig is csak a hibákat keresték bennem és a jó dolgokat soha nem vették észre azt aki igazán én vagyok és nekem ez fáj a legjobban. Pedig nem tartom magam rossznak sőt ritka az olyan lány manapság mint amilyen én vagyok. A pasizást is nagyon későn kezdtem mindig is tisztességes lány voltam. Az ártatlanságomat is 27 évesen vesztettem el. Nem vagyoo ribi mint a mai lányok ezért nem is értem hogy mi bennem a hiba. Az igaz hogy nem hagyom magam a pasiknak és abban is valami hogy elvárom hogy változzanak egy kicsit értem. Általában mindig a pasijaim proválják ki a veszekedést és ez a legnagyobb baj.
2020. aug. 31. 10:24
 9/22 anonim ***** válasza:
Mivel provokálnak veszekedést? Csak mondj egy egyszerű példát.
2020. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
pl az egyik pasim lebukott mert poró oldalt nézett szex videókat és én véletlenül észrevettem a telefonjában az előzményeknél. Épp nyomkodta a telefonját amikor odapillantottam és megláttam. És utána még neki állt feljebb azt mondja ne kezdjem el a veszekedést mert nincs abba semmi hogy olyan oldalt nézett meg szerinte minden férfi csinálja ezt. De nekem rosszul esett akkor is minek néz olyan oldalt hiszen tőlem megkapja a szexet. Szerintem másnak is rosszul esett volna. Ha nem lent volna barátnője akkor azt mondom oké nézegessen ilyen oldalt de így hogy van valakije persze hogy szarul esett. És ebből volt a vita.
2020. aug. 31. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!