Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem úgy működnek az együttléte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem úgy működnek az együttlétek ahogyan régen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Próbáltam erről vele beszélni, nagyon sokszor.

Ő azt mondja semmi baj nincsen csak túl elfoglaltak vagyunk, de hát én azt érzem hogy baj van. Régen naponta 3x is akár. De amióta együtt élünk ez teljesen alább hagyott. Már próbáltam mindent. Fogytam is , húztam fel elég kihívó ruhákat neki hogy meghozzam a kedvét. De túl fáradt.És majd újra egymásra találunk. de én aggódom. Velem van a baj? Vagy mi a baj? Biztosan nincs senki más a képben. De félek hogy át megy a kapcsolatunk egy teljesen baráti valamibe..És én ezt nem akarom. Nagyon félek..

Párom jó ember csak szerintem kissé elhanyagolja ezt a témát vagy nem tudom. Nagyon aggódom.

2 éve vagyunk együtt.

21/N


2020. okt. 19. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Lapát. 21 évesen úgy élsz, mint nagyanyád.
2020. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ez a megoldás.
2020. okt. 19. 21:42
 3/16 A kérdező kommentje:
És mindennél jobban szeretem. Szóval ez az alternatíva nem tetszik.
2020. okt. 19. 21:43
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Keress mást.
2020. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

"És mindennél jobban szeretem. Szóval ez az alternatíva nem tetszik"


Akkor beletörődsz, és élsz egy szar kapcsolatban. Majd aztán megunod, és pár év múlva lelépsz egy másik pasival.

2020. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Lehet túlságosan könnyen adod neki magad. A férfiak szeretik ha egy nő kéreti magát, ha meg kell érte küzdeni. Válts taktikát
2020. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem adom könnyen magam. De adtam is magam könnyen.. kissé bele fáradtam. 3 hónapja nem volt rendes együttlét. Elég sokszor előfordult hogy ezen gondolkodva vagy el is sírtam ezen magam éjszaka csendben.
2020. okt. 19. 22:02
 8/16 anonim ***** válasza:

Nincs esetleg szeretője?

Vagy lehet te kattansz túlságosan rá a témára? Vagy depis a párod?

Ha a páromnak rossz napjai vannak ő is mindig azzal jön, hogy fáradt, akkor már tudom, hogy maga alatt van valamiért. Beszélgetek vele, lelket öntök bele, másnap olyan mintha kicserélték volna

2020. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mostanában nagyon elfoglalt. Az egyetem miatt. De ez lenne eleg ok ra?
2020. okt. 19. 22:39
 10/16 anonim ***** válasza:

Azt írtad "régebben naponta 3x is... " most akkor egyáltalán nem vagy csak neked nem elég a mennyiség? Lehet változott a napi ritmusotok is, nem értek rá annyira, vagy a párod nem ér rá, vagy tényleg fáradt.

Amúgy kapcsolat elején szerintem alapból többet van együtt egy pár (működik a kémia), idővel az együtt létek kicsit megcsappanak. De az lenne a legjobb ha megpróbálnád higgadtan megbeszélni vele mi a probléma. Lehet tényleg van valami a háttér mögött, de csak azzal ráz le hogy fáradt

2020. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!