Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van a barátomnak, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a barátomnak, vagy ez nem fair play?

Figyelt kérdés

Mikor megismertem a barátomat, a “ mindent vagy semmit” elvét vallotta, tehat, ha egyutt vagyunk akkor 24 órát kell egyutt legyunk, ami nekem sok volt mert számomra még idegen volt és nem szoktam meg még annyira, hogy akarjam 24 órát látni, nem volt még úgy elmélyülve a kapcsolat, de nem utasítottam vissza, csak nagyon nehez volt mert szingli voltam akkor már évek óta.

Ha volt kedvem talizni, aznap, ha nem, estére az ajtómon volt, akkor is, ha mondtam, hogy aznap nincs kedvem talalkozni.

Habár próbáltam ehhez jópofát vágni nem mindig sikerult es volt, hogy kicsit duzzogtam stb, de mindegy idővel tényleg megszoktam és megszerettem, de első hónapokban sokat szenvedtem emiatt.

Mikor már féléve egyutt voltunk derült ki, hogy őt zavarta ez a távolságtartó hozzáállásom, es nem volt bennem biztos emiatt megtartotta a kapcsolatait par exével akikkel állítólag “ csak beszélgetett”, mikor mi veszekedtunk nem volt kinek panaszkodjon, plusz társkeresőkön volt keresésben, mert félt, hogyha szakítok, akkor ő hoppon marad , folyton azt érezte, hogy ez barmikor megtörténhet, emiatt úgymond “ biztonságban” akarta érezni magat es folyton ismerkedett.

Tehat azt mondta, hogy az en “hideg” hozzáállásom vezette ide, mert úgy érezte, hogy a terhemre van. Pedig sose utasítottam el, ki is tettük a Facebookra, hogy kapcsolatban vagyunk ezt is ő akarta, de nem gondoltam h esetleg azert h reklámozza magat a csajoknak, hogy milyen kapós.

Én nem tartottam senki massal a kapcsolatot, hanem próbáltam neki megadni a lehetőséget, és szerettem volna ha összeszoknánk. Mire ez megtörtént, mar kiderult, hogy miket művelt.

Sajnos nem tudom, ha nincs e igaza, mert nem azt kapta tőlem amit várt, nem voltam valami lelkes iránta....



2021. szept. 11. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Egyértelműen csak manipulál a rohadék.. Ha lenne egy kis eszed már az exed lenne.
2021. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! En is éreztem ezt. De mire akar rávenni ?
2021. szept. 11. 11:52
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Arra, hogy a kard őt, ès kaparj utána, különben az lesz, hogy ismerkedik...
2021. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezek a dolgok veletlen derültek ki, nem dicsekedett ezzel, hanem valóban csinálta
2021. szept. 11. 12:02
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

Amúgy meg konduljon meg az a bizonyos vèszjarang.

Már önmagában az gáz, hogy így rád akart telepedni, ès minden szabad percet együtt tölteni.

Aztán a dolgai, hogy volt, hogy hoppon marad... Mi van? Neki mindegy, hogy ki, csak legyen egy tuti nunija? Ès akkor mèg rád is keni, hogy miattad volt.

Gondolkozz! Ha jót akarsz magadnak, akkor most dobod a bánatba.

2021. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen tipikus történet. Minden hűtlen, hazug ember, amikor lebukik, a másikra keni a felelőséget.
2021. szept. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%

Nem fair play, de nem a te részedről, hanem az övéről!

A helyedben szakítanék ezzel a manipulálós, kisajátítós, hárítós gerinctelen féreggel!

Nézze hülyének a nénikéjét

2021. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
98%
Jó eséllyel kapcsolatfüggő. Kevés ilyen srácot (1-2) láttam az életemben, azokat is csak ismerősök ismerőseiként. A tipikus hozzáállásuk, hogy folyamatosan ismerkedni próbálnak mindenhol, mert kell nekik egy jó/jobb nő... De amíg nem jön össze álmaik párja (sose fog, mert defektesek), addig mindenáron kell nekik egy fix pont is, idézem, "mindegy, csak lyuk legyen addig is" alapon. Szóval, jó eséllyel téged is szamárnak tart.
2021. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
99%
Mentalis betegekkel nem kezdunk. Amikor a mindent vagy semmit benyogte, akkor asztal raborit es futsz, ahogy tudsz. Masoknak azert nincs ilyen problemajuk, mert mar tudjak, hogy az ilyet messzire kerulni kell.
2021. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%
Ez a pasi csak kapcsolatfuggo nem szeret igazan es ahogy 1-es irta manipulal is. A reszerol nem fair play.
2021. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!