Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a pasimnak lenne igaza, hogy nem írhatok a férfi barátomnak?

Figyelt kérdés

Mert,hogy ő sem beszél lányokkal csak a haverjaival. De nem érti meg, hogy nekem 1 nő és egy férfi barátom van. Eddig se akartunk egymástól semmit, sőt az előző párommal jóban is voltak. És azt mondja,hogy a haverjai is mondták, Hogy ez milyen dolog, hogy en férfiakkal beszélek.

25 és 33


2020. jan. 27. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Így jár, aki haljandó összeállni ilyen féltékenykedő vadbarmokkal. Te tudod, hogy neked megéri-e egy ilyen bizalom nélküli fostalicska párkapcsolatért feláldoznod egy több éves barátságot, nekem nem érné meg.
2020. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem se éri meg. Nyilván szakítok vele, ha nem jutunk dűlőre.
2020. jan. 27. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Semmiképp nincs igaza.

Nekem is vannak férfi barátaim, neki is vannak női barátai. Édesanyám legjobb barátja is férfi, és apámat egyáltalán nem zavarja, mert neki is vannak nagyon közeli női barátai. Se mi, se ők nem csaltuk meg egymást, ha ettől tart a párod.

(22L, 23F, ha számít)

2020. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Más, ha dobtok egymásnak egy-egy mémet vagy néha egymásra írtok valami kapcsán, esetleg be is mutatod a haverjaidat a párodnak...


És más az, mikor otthon a párod mellett nekik irkálsz napi rendszerességgel, meg velük tárgyalod ki a kapcsolatodat, velük lelkizel ahelyett az ember helyett, aki állítólag társad.


Előbbit én is normálisnak tartom és a párom is. Utóbbit egyikünk sem tartaná annak... Ez persze kapcsolattól is függ, és szerintem hülyeség minden indok nélkül puszta féltékenységből eltiltania téged tőlük, de van az a szintű barátság, amit én sem néznék jó szemmel. Nem azért, mert féltékeny vagyok, hanem mert nem érzem normálisnak, hogy a párom más emberekkel hetyeg sülve-főve, mintha velük tervezne jövőt és nem velem.

2020. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

4 es nek adok igazat. Nem feltétlenül rossz dolog de azért jó lenne tudni mit takar ez a barátság. Mi az amit te Normalisnak vélsz a párod pedig nem. Mert a minap is volt egy kérdés ahol a nőt a barátja hordta vasarolgatni meg a fenekére csapott stb... persze csak barátságból...

Persze a nő volt felhaborodva hogy a pasijának nem tetszett..

2020. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Arról beszélünk kivel, mi van.

A kapcsolatomat inkább a barátnőmmel beszélem meg .

2020. jan. 27. 15:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem a kapcsolat kárára megy a barátságotok (értem ezalatt például azt, hogy több időt töltesz a barátoddal, mint a pároddal, vagy több mindent osztasz meg vele, stb.), addig szerintem nincs igaza. Nekem is vannak férfi barátaim, a páromnak is női; a barátok lennének az utolsók, akikre féltékeny lennék...
2020. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van egy "barátnőm", vagyis férfiként egy nő nemű barátom. Neki van barátja, (pasija) de nincs egyetlen barátnője sem. Van viszont rajtam kívül is másik barátja, aki nem a pasija.

Rendszeresen járunk el mindenhová, a lány és a három pasi. Párjával is mindketten mindketten nagyon jóban vagyunk, négyünk közül bárki bármikor számíthat a másikra. Párja akkor sem féltékeny, ha a két (hím nemű) barátjával megy el szórakozni, kávézni, bárhová, de akkor sem ha csak egyikünkkel. De! Ő úgy választott párt magának, hogy megmondta: Pasis csaj vagyok, nincsenek barátnőim, de van több fiú haverom is. Ha féltékeny leszel rájuk, el se kezdjük a kapcsolatot. Négyen tökéletes csapat vagyunk, soha semmilyen féltékenység nincs, bárki bárkinek segít mindenben, de a lány totális tabu mindkettőnknek. Ez így megy kb 20 éve, bár úgy 10 évvel ezelőtt lecserélte a barátját, de amúgy minden maradt a régiben.

2020. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez van, amikor valaki leéli az egész életét full férfi közegben, és képtelen messzebb látni a saját orránál.
2020. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!