Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hazudott, titkolózot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hazudott, titkolózott. Hogy lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

Kb. 5 éve vagyok együtt a párommal. Soha semmi problémát nem láttam a kapcsolatunkban, nagyon szeretett, tenyerén hordozott, ha mondhatom így. De sajnos idén nyáron nagyon feltűnően elkezdte nézni a csajokat. A nézelődéssel nem is lenne gondom, mert hát én is megnézek egy-két jó alkatú lányt, vagy helyes fiút, és ennyi. De itt már konkrét szemmel való vetkőztetésről volt szó, ami nagyon feltűnő, és rohadt rossz érzés mellette állva végig nézni, ahogy csorgatja a nyálát.


Nyár végére besokalltam, elmondtam neki, hogy ez bánt, stb. Azt mondta, hogy ő ezt nem vette észre, és túlgondolom, ő szeret, de én reagálom túl, szó sincs nyálcsorgatásról, meg nem is őket nézi. Nyőgve nyelve, de lenyeltem a dolgot.


Majd most megkérdeztem, hogy használhatom-e az Instáját, amit bár ne tettem volna, mert tele volt erotikus pózokban lefotózott csajokkal. Nem is az aggaszt, hogy ilyent is néz, csak, hogy ezzel kiderült, hogy ő keresi is ezt és ennyire intenzíven, ráadásul az elöző vitánk is erről szólt.


Ezután beismerte, hogy titkolta, de ő nyáron "meghülyült", mert én depressziós lettem, és máshol kereste a boldogságot. (A covid lezárások miatt tény nagyon elmélyedtem, de már májusban visszatértem a régi kerékvágásba) Bár ezt már másnap azt mondta, hogy igazándiból nem tudja miért csinálta, úgyhogy mégse mondaná ezt....


Azt mondja miattam titkolózott, meg hazudott is ezek szerint, mert igen, bevalotta, hogy más lányokat is nézegetett. De én nem tudom elfogadni, hogy titkolta, és hazudott. És nem úgy érzem, hogy miattam tette, hanem maga miatt, mert így kényelmes. Ráadásul arra nem ad nekem választ, hogy miért volt erre szüksége, és mindig utólag színez a dolgon, hogy jobban jöjjön ki.


Illetve le se esett volna neki, vagy nem is érdekelte volna, hogy ez nekem, hogy esik, amég meg nem említettem nyár végén, a feltűnő nézelődéseit...


Szóval nem a lányokkal van éppenséggel gyomorgörcsöm napok óta, hanem hogy hazudott. Mert ki tudja miket titkol még, vagy miket fog még eltitkolni? Hogy lépjek túl ezen? Meg a miértje is nagyon idegesít, hogy nem mondja el...így javítani se tudok, ha velem van a baj.


A bizalmamat teljesen elvesztette, de küzdeni szeretnék a kapcsolatért, mert nagyon szeretem.



2021. szept. 14. 10:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat néhol elég katyvasz a fogalmazás, csak nagyon ideges vagyok emiatt.
2021. szept. 14. 10:56
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Írt is ezeknek a lányoknak vagy csak nézegette? Szerintem nézegetni nem bűn, de azért elhidegülni tőled, mert depresszív lettél... nem szép dolog. Ő is kerülhet még ilyen helyzetbe. Egy kapcsolat arról szólna, hogy kitartsunk a másik mellett.
2021. szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy 1# mondja.


Mit jelent az, hogy "máshol kereste a boldogságot?"

Ilyesmit akkor mond az ember, ha alkalmi kapcsolatot keres.

2021. szept. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát ezt én se értem, hogy máshol kereste a boldogságot. De utána már javítgatta magát, és azóta úgy csinál mintha ilyet nem is mondott volna. Ezért nehéz is túl lendülnöm, mert még most se mond el mindent, mert le tudja azzal, hogy ő maga se tudja.


Írni nem írt, meg tényleg nem a nézelődéssel van bajom a neten, csak ezzel derült ki, hogy hazudott. Hazudott azzal, hogy túlreagálom és beképzelem, hogy az utcán is látványosan méreget másokat hosszú percekig.

2021. szept. 14. 11:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Plusz mikor kiborult a bili bevallotta, hogy igen nézegetett másokat, és annyit magyaráz, hoyg meghülyült...de ez a meghülyülés mit takar arra se akar választ adni.
2021. szept. 14. 11:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5 ev utan sem alltok abban a bizalmi viszonyban, hogy el tudja mondani, mi a baja es mit miert csinal? Helyette kenegeti a szart, es probalja meguszni valahogy, mint egy kisgyerek? Ettol csak rosszabb lesz a kapcsolat, de o tudja. Te ebben nem tudsz mit csinalni, egy darabig megprobalod a tullepest, aztan rajossz, hogy egy marha nagy legvar az amiben eltek es a bizalomnak annyi. A parod egy onbizalomhianyos gyerek, aki nem meri vallalni a tetteit. Ugy gondolja, hogyha vallalna, akkor nem bizik abban, hogy te ertelmesen tudod kezelni. Mivel mas csajokra van beindulva, ebbol kiderul, hogy siman valtana, ha egy jobb csaj szabad utat engedne neki. De ez a veszely nem all fenn, mert mint tudjuk onbizalomhianyos, az ilyen meg nem nagyon kell a jobb csajoknak. Ezert megbekelten mar 5 eve van melletted es nincs mas lehetosege, mint vagyakozni a tuti nore. Beleunt a kapcsolatba, de kilepni nem mer, mert lehet olyat sem kapna meg, mint te, igy marad, es nezelodik nyalcsorgatva. Amit persze letagad. Ennyi a lelektana a dolognak.
2021. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát hazudnék, ha nem mondanám, hogy ez nem fájt, de jogos. Az a baj, hogy én addig nem nyugszom meg amég konkrét választ nem kapok tőle, tőlem mondhatja azt is, hogy figyu, meguntalak, sírnék egy nagyot, aztán túllépnék. De így csak rágódok.


De hogy húzhatnám ki végre belőle a választ?😓 Mert én megőrülök.


De mondtam is neki, ha ez fellángolás csak akkor inkább szüneteljünk, de azt se akar, mert, hogy ő soha nem tenne ilyet.

2021. szept. 14. 19:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Tehat a szakitas es az orulet kozul az utobbit valasztod? Kemeny.
2021. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megbocsáltottál neki?
2021. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!