Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat várok a páromtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat várok a páromtól?

Figyelt kérdés

Nekem ő az első, hét hónapja tart. Viszont vannak kétségeim.

Annyira még nem ismerjük egymást. Én kérdezem őt a családjáról, a testvéréről, a barátairól, a munkatársairól. Arról, hogyan élt korábban, mik a vágyai és a félelmei.

Viszont ő megelégszik annyival, ha talizunk, hogy megkérdezi, jól vagyok-e, hogy állnak az egyetemi dolgaim.


Semmit nem kérdez a családomról, a barátaimról sem. Ha mesélek valamit, sokszor csak hümmög egyet. Ha nem találkozunk, elég neki, ha három naponta beszélünk. Ha szóváteszem, kis időre változtat, de érződik rajta, hogy csak muszájból. Ha munka után fáradt (mindig az), nincs igazán kedve még velem is beszélni. Neki bőven jó, ha a talik közt 3-4 naponta beszélünk kicsit.


Ha fáradt, a találkozókat is úgy kell kikönyörögnöm. Mindig csak azt mondja, mennyit kell dolgoznia, és milyen fáradt. De most ezzel legyek kisegítve? Más felnőtt ember is minden nap dolgozik, és mégis talál időt mellette a párjára is. Azt mondja, munka után olyan fáradt, hogy még a barátokkal sincs ereje beszélni. Ebben az a furcsa, hogy legkésőbb este hatra otthon van, és este 11 előtt sosem fekszik le aludni. Van telefonja, internete. Iwiw-en minden nap, minden este fent van, velem sokszor mégsem beszél. Otthoni plusz dolga nincs (családjával él). Fent van még este 5 órát, miután hazaért, és 20 percet nem tud rám szakítani.


Sosem fejezi ki az érzéseit, és sosem beszél nyíltan, se máshogy a kapcsolatunkról. Nemrég írtam neki, hogy nagyon fájna, ha elveszíteném, és semmit nem is reagált rá.


Ha a kapcsolattal való problémáimat hozom szóba, minimális figyelmet ad, és olyan "jól van na (csak hagyj már békén ezzel)" hozzáállása van, de érdemben nem foglalkozik vele.


Megjavulhat? Ti értitek ezt? Ha nem szeret, akkor mi a fenének van velem? (Még le sem feküdtem vele, szűz vagyok.)


21, lány


2011. júl. 17. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a fenébe, tisztán látszik, hogy nem szeret csak baromira kényelmes neki, hogy nem kell más nő után futkosnia, már ha már most nem futkos...
2011. júl. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 FAKhelper ***** válasza:

7 hónapja vagytok együtt és "nem ismeritek egymást"? sztem hagy a fenébe, mert ez már nem hangzik jól. Ha te is látod rajta, h közömbös, akkor sztem miért nem szakít? mert azt várja, h lefeküdj vele, de különösebben nem érdekled, viszont ha te nem küldöd el, ez neki jó. Biztos vagyok benne, h meg is csalt már...

20/F

2011. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes beléd... hidd el, tavaly tapasztaltam egy hasonlót! Szakíts vele, vannak olyan pasik, akik sokkal jobbak, mint ő! ;)
2011. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos pont azért írom, hogy nem ismerjük egymást igazán, mert a kettőnkkel kapcsolatos tartalmas beszélgetések hiányoznak.


Szeret a gondjairól beszélni, de kettőnkről nem, és úgy igazán, "mélyebben" soha nem érdeklődik a dolgaimról. Ha pedig én megemlítek dolgokat, érződik rajta, hogy nem akar belefolyni.

2011. júl. 17. 16:35
 5/8 anonim válasza:

hú, bocs, de az ilyet én nem is nevezném kapcsolatnak :(


nem vársz sokat szerintem, de aki ennyire semmit nem ad Neked és ennyire semmibe vesz, arra kár elpazarolni ennyi időt.

2011. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En biztos nem tudnek vele eggyut lenni 1 hetet sem!

Baratommal 4 honapja vagyunk eggyut, minden nap beszelunk minimum telefonon, talalkozni is minden masodik nap. Tudok rola mindent, az egesz csaladjanak bemutatott. Mi egyszeruen mindenrol beszeltunk mar, nincs olyan tema amit ne boncoltunk volna ki, voltunk kirandulni, minden baratjat ismerem, bemutatott nekik. Az meg, hogy nincs ideje rad szerintem nagyon gaz, mi van h reggeltol estig eggyut vagyunk.

JO persze, az en parom nem dolgozik, de megis ha szamitogep elott ulni van ideje akkor rad is legyen!

Remelem erezted, hogy milyen kellene legyen egy normalis kapcsolat, es vedd eszre, ez javulni nem fog, csak rosszabb lessz! Ennek a kapcsolatnak nincs jovoje! Keress olyat aki megerdemel! 16/L

2011. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez komolyabb és hosszabb dolog lenne megdumálni ha gondolod irj
2011. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy azért ilyen, mert nem szeret. De ha ilyen a vérmérséklete és téged ez zavar, akkor nem hiszem, hogy nagy jövője van a kapcsolatotoknak. Engem pl halálra idegesítene egy ilyen srác, már a 7 hónap is olyan idő, hogy csodálom, ha valaki így kibírja.

De mégegyszer: "azért, mert valaki nem úgy szeret, ahogy azt te szeretnéd, nem jelenti azt, hogy nem szeret teljes szívéből"

2011. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!