Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnátok ezt?

Figyelt kérdés
Hogy magatokhoz hívjátok külföldre a pasitokat, sajat költsegeteken tartanátok ott, amíg munkat nem kap, ami belekerulhet akar 1-2 évbe is, mert nehez a nyelv es mindenhova kérik ( Dániáról van szó) tehát tetemes költseg lenne, mert cigizik, nemcsak a kajáról van szó.

#külföld #költseg
2021. szept. 14. 19:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Spóroljon össze annyi pénzt, amiből egy darabig megél, legfeljebb szállást adnék neki.
2021. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nincs annyi penze, 2 évbe telne
2021. szept. 14. 19:38
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem, inkább keresnék ott pasit.
2021. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a minimum az, hogy ha más tart el, lemondok a luxusról, mint pl a cigi.
2021. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Jah, szoval a cigit is neked kell allni?

Ilyen pasival nem terveznek jovot!

Es mi van akkor ha te 2 evig szponzoralod, majd aztan talal ott mast es megnezheted magad?


Csak leirom: hasonlo helyzetben voltam a parommal, Nemetorszagrol van szo.

O amugy egy kukkot sem tudott nemetul. Szepen munka utan minden nap leult es par orat nemetezett. Ket ev tavkapcsolat utan (eleinte nem volt tavkapcs) o is kijott es elkezdtuk a kozos eletunket! Tudom, itt sok helyen (pl.epitoipar) nem is nagyon kerik a nyelvet, de a parom jobb munkat akart, igy azert meg kellett kuzdenie a nemettel!


En a te helyedben a nyelvtanulasban segitenem! Meglatnam, hogy mennyire erdekli, mennyire teszi oda magat! Ha nem nagyon, akkor hidd el, hogy keserves ket ev var majd rad. Hazaersz a munkabol, o a tv elott a kanapen heverve oda nyogi:

- Hoztal cigit, sort?


Nem ismerem a parod ugyan, de en nem mennek ilyesmibe bele, de te tudod...

2021. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
2 év kell ahhoz, hogy annyira megtanuljon dánul, hogy beálljon takarítani? Na ne nevettess már :D kijön, két hónapig eljár egy nyelvtanfolyamra, közben ezerrel állást keres, elvállalja az elsőt és majd ha megy a nyelv vált egy jobbra. De persze ennél egyszerűbb két évig ingyenélni és cigizgetni, te tudod.
2021. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Inkább választanék egy igényes jóképű dán hapsit
2021. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

6 os, látszik, hogy sose voltal kulföldön!

Észak nem Amerika, hogy csak rajtad múlik és elvállalhatsz akarmit, közben tanulod ezerrel a nyelvet stb

Nem adnak semmi munkat nyelv tudás nelkul, es angol nem eleg. Rengeteg a bevandorló, 1 tskaritói állásra többszaz bevandorló aki nyelvet beszel palyazik!

2021. szept. 14. 20:05
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

5-os vagyok.

Azt meg hozzatennem, hogy azert az elso ket honapban nem kertem tole semmit es az elso fizetesebol is csak annyit, hogy az etkezesbe szalljon bele. Azt akartam, hogy vegyen maganak valami szepet - megerdemelte! Ettol fuggetlenul egy csomo mindent vett, a harmadik honaptol mar mindent kozosen fizettunk. Soha nem vagta a fejemhez, hogy miert kellett neki otthon ulni es tanulni, miert nem lehetett nalam. O erte el azt amit- minimalis segitseggel. Nekem akkor mar volt annyi penzem, hogy siman el tudtam volna tartani, de helyette inkabb azt akartam, hogy o tapossa ki maganak azt az utat.

Nem sajnalok tole semmit, de most legalabb tudom, hogy egy olyan ferfi van mellettem aki mer tenni azert, hogy elore tudjon lepni az eletben. Ez fontos.


Nemetorszagban kicsit konnyebb, de koztudott, hogy a jobb munkakat a nemetek kapjak, a rosszabbakat meg a bevandorloknak (kell nekik az olcso munkaero) adjak. Szoval egy jobb allasert tudni kell a nyelvet.

2021. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
én 2x mentem bele ilyenbe csak én vagyok a fiu, nem éri meg még rövidebb időre se...
2021. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!