Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinál mindenből ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál mindenből ekkora problémát?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek az "tetszett " a legjobban a családomban hogy ha gondunk van segítünk egymásnak. Legyen az bármi bármikor.


Mivel 3éve már együtt élünk és ő is a családunk része, neki is segítünk. De bármi váratlan esetén úgy csinál mintha teljesen egyedül kéne megoldania és nem segítene neki senki soha.


Ez csak egy kis példa:


Mai napra kapott időpontot a kocsija szerelőhöz, akinek tegnap telefonáltunk. Erre szinte fel volt háborodva hogy neki kell a kocsi és du.még ide meg oda megy munka után.

Nem hogy örülne hogy gyorsan el lett intézve és amúgy is mivel jó állapotú a kocsi tudja h kora délutánra már kész is.

Na ilyen esetben mi segítünk egymásnak és szólunk hogy ha nincs kész a kocsi akkor el kéne vinni ide oda..és neki is ennyit kellett volna mondania mert eddig bármi gondja volt megoldottuk és nem problémázni hogy miért kellett holnapra már időpontot adni és elfigadni azt..


2021. szept. 14. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Intézze el ő ezeket és nincs probléma. Te honnan tudhatád, hogy ő mit tervez másnapra, ha nem mondja el? Hisztis a barátnőd.
2021. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Mert ő valószínűleg ebben nőtt fel...

Mondd el neki, nyugodtan szóljon, és segítesz!

Egy idő után (valószínűleg nem rövid idő után) majd megtanulja, hogy ez így is működhet.

2021. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már 3éve mondom. De érdekes mert bezzeg ha mondjuk dokihoz kell ismertség, vagy vlmi jó dokit kell keresni akkor tud szólni hogy nem e tudunk vlkit vagy vhogy segíteni tudunk e..
2021. szept. 14. 20:57
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Abban azèrt igaza van, hogy lehetett volna vele is egyeztetni, mikor tudja nèlkülözni a kocsit Amúgy sem èrtem mièrt nem ő intèzte.
2021. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem miért nem ő intézi? Elvileg felnőtt nőről van szó.
2021. szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4es annyira nem annyira fontos ember ő, vagy annyira fontos dolgai vannak amit ne lehetne egy kicsit csúsztatni vagy másnap megcsinálni. Mert amire neki kell a kocsi az az hogy a munkába menjen ami kb 6perc séra
2021. szept. 14. 22:05
 7/11 A kérdező kommentje:
6perc séta
2021. szept. 14. 22:05
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

OFF: Olyan nővel nem lennék együtt, aki 6 perc séta helyett is autóba ül.


Én csak egy okot látok arra, hogy nem ő intézte: Így lehet jelentet rendezni.


Az én barátnőm a bringával csinálta ezt. Amikor mondtam, hogy elviszem szervizebe s gépét, akkor neki az a nap nem volt jó, meg másnap is szüksége lenne rá. Kiderült, hogy bármelyik nap vinném, mindegyik rossz, mindegyik héten. Mondtam, hogy akkor majd te elviszed, én elengedem a dolgot.

2021. szept. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyanaz, akivel esküvőt terveztél két napja?

Egyszer úgy meghallgatnám a másik felet is. Kíváncsi lennék, mi tartja melletted.

2021. szept. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De az a 2 dolog amiért kellett volna a kocsi és szinte baj volt hogy ilyen hirtelen kapott időpontot az az volt: eleve 6percre van a munkahelye, majd onnan du.munka után 2km ahova mennie kellett volna. Ha itt végzett innen 3km a másik hely ahol dolga volt és ha itt végzett 500m és haza ér, mivel központban lakunk. Bicajjal megoldani simán meglehetett volna mivel még még csomagja se volt
2021. szept. 15. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!