Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Besokalt a párom? Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besokalt a párom? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Azt mondta a párom hogy be sokalt, több hónapja érlelődnek benne ezek a dolgok. Bizonytalan lett bennem meg az egész életébe, ideges de adjak neki időt míg lenyugszik mert nem akar rosszul dönteni. Mert nagyib padlón van és most nem tud fel állni. Hogy még soha nem érezte magát ilyen rosszul. Azt mondta attól nem érzi hogy ne akarna beszélni, de kb 2 napig írtunk egymásnak. Azóta nem ír hiába van fent. Elvileg folyton dolga van. De annyit se kérdez hogy vagyok hiába van fent. Én is bizonytalan lettem egyaltalan ennek mi lesz a vége, hiába szeretem meg elvileg ő is engem. Nem normális hogy ilyen bizonytalan lett. Régóta együtt vagyunk és szerintem nem ezt érdemlem mert mindig mellette voltam akármilyen nehéz helyzetben is volt. Úgy érzi nem lépünk előre hiába akar előre lépni csak vissza felé süllyed. Semmi nem sikerül. Nem élünk meg együtt és ebből indul ki az egész.
2021. szept. 15. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Te vagy a nő?
2021. szept. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen
2021. szept. 15. 09:29
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Sokat basztatod?
2021. szept. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos ha o a ferfi, akkor ez mar offos. Altalaban az o szakitasuk vegleges, elotte sokaig erlelodik bennuk,nem hirtelen felindulasbol tortenik. Max akkor jonnek vissza, ha rajonnek, hogy nem is olyan konnyu am csajozni meg uj not talalni.

Ne remenykedj feleslegesen, gondolj arra, amit nagyon okosan leirtal, hogy ennyi ev utan nem ezt erdemled, hanem a megbecsulest. Ezen kivul azt tudatositsd, hogy innentol mar megette a fene: ha vissza is jonne, te már sosem erezned ebben a parkapcsolatban biztonsagban magad.

2021. szept. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
És nem tudnátok összeköltözni ha ebből indult az egész?
2021. szept. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én se várnék ettől sok jót. De nem is hagynám magam így kezelni. Ha valami gondja van, mondja meg konkrétan. Mert akik így sunyiznak, azok valami olyat csináltak, amiért ki lennének baszva, ha elmondanák. Így meg még eldönti, hogy neki hogy lesz jobb, te meg addig várjál. Lófaxt.

Mennyi ideje vagytok pontosan együtt?

2021. szept. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet, van ott valaki más is akire időt akar szánni rajtad kívül, helyetted. Vagy belülről nem volt oké a kapcsolatban számára valami amiről te nem tudtál, nem figyeltél vagy alapból ilyen is volt már
2021. szept. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!