Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi volt az a pont ahol besokal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont ahol besokalltál, amikor azt érezted nem bírod tovább, itt vége?

Figyelt kérdés

Én nem tudom mit gondoljak. Néha úgy érzem boldogtalan vagyok, hogy elegem van a férjemből, már nem szeretem. Igazából ez azóta van így, amióta anyagi gondjaink vannak. Ő csak lustálkodik, munkát nem igazán talál, a gyerek körül épp, hogy csak segít. Reggel, ha nem ébresztem, akkor ő akár 10ig is aludna. Napközben szinte mindig gép előtt van, vagy éppen azon sajnálkozik, hogy mennyire fáradt és álmos. Én is fáradt vagyok, én is álmos vagyok, de van egy gyerek aki miatt nem tehetem meg lustálkodjak. Ma is pl. megjött, szarul vagyok, görcsölök egész nap. Meg volt beszélve, hogy ő altatja ma, erre fürdés közben ő elalszik. Egyszerűen utálom ilyenkor. Ha beteg is vagyok, hiába kérem meg, játsszon ő vele, egy ideig el vannak aztán nem tud mit kezdeni vele.. HOzza utánam..

Ez már válóok, vagy én reagálom túl? Más férje miként viselkedik?


2011. márc. 11. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy nincs segítségedre, és még hátráltat, és akadályoz is, és nem lehet vele megbeszélni, és nincs benne szándék , hogy változtasson, akkor válóok. Az én férjem ha látja, hogy fáradt vagyok, vagy nem érzem jól magam, kérés nélkül mindenben segít.
2011. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Mennyi ideje vagytok házasok? Szerintem, ha talál munkát a férjed, másképp lesz.
2011. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy az egész munkamegosztás szoktatás kérdése. Már a legelején kellett volna minden munkát megosztani. Később már szinte lehetetlen vállalkozás. Talán egy párkapcsolati pszichológus rá tudná ébreszteni, hogy ez így nem folytatható, mert a házasság nem lesz hosszú életű. Ezek tapasztalatok.
2011. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez egy mélypont.Sokaknál így van manapság.Szerintem is ha munkát találni biztos h változna.Csak tartsatok ki és menni fog.
2011. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne a gyerekeddel elköltözni a szüleidhez. Majd rájön a férjed, hogy semmi nem fog a segge alá menni hipp-hopp. Tudom, könnyen beszélek, nincs férjem és gyerekem, de ha rossz a kapcsolat, nem kell erőltetni. Nála jobbat érdemelsz, és találsz is.
2011. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Na akkor figyelj: az én férjem detto u.-ez volt, de SOHA nem is altatta a gyereket, játszani vele meg hülyeség, játsszon egyedül. Mind. De ő itt is hagyott, 3-mal, messze ő a nyertes, és én mégis sajnálom, mert egyedül nagyon nehéz. Szóval válaszom: igen, túlreagálod, nem válni, beszélni kellene. Ha egyedül maradsz, soha nem fog a gyerekkel játszani, altatni, stb., mennyivel lesz jobb?
2011. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos a munkanélküliség ezt hozza ki az emberből. Gondolom még nem rétóta vagytok házasok, ha pici babátok van. Tudom, hogy nagyon nehéz, de ha a lelked mélyébe nézel, és úgy érzed, hogy egyébként szereted őt, csak ezek a dolgok idegesítenek, akkor légy még egy kis türelemmel. Ha tudsz, segíts neki az álláskeresésben, és hidd el, ha ujra lesz munkája, minden másképp lesz! Az pedig, hogy nem tud a kisgyermekkel mit kezdeni, hát sajnos nem ő az egyetlen apuka, hidd el. Ez még nem válóok.( ha egyébként szereted)
2011. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

8 éve vagyunk együtt, ebből 1 éve vagyunk házasok.

Az elején nem volt ilyen. Erős ember volt, voltak tervei, mindig hajszolta a pénzt és mindig minden sikerült neki. Lassan 2 éve jött egy törés, és azóta mint akit kicseréltek.

Mi mindig arra voltunk büszkék, hogy nem vitázunk, veszekszünk, mert mindent meg tudunk beszélni. De egy ideje, ha beszélni kell és esetleg olyat mondok ami nincs ínyére akkor támad..

Pl. 2x kaptam hazugságon. Az elsőt nem tudtam bizonyítani, de 2. alkalommal volt bizonyítékom. És akkor is hazudott és támadt olyan nevetséges dolgokkal ( megcsaltam-e meg ilyenek ). Aztán végül vallott.. És tudjátok olyan dologban hazudott nekem, amit megígért még mikor terhes lettem, hogy többé nem csinálja..

Valahol szeretem és néha úgy érzem van értelme küzdeni, de egy ilyen napon, mint a mai a legszívesebben itthagynám. Mert ma kellett volna a segítsége és nem segített..

2011. márc. 11. 21:12
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Tipikus látszat házasság...
2011. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak nehezen válnak apává. Nehezen tudnak bármit is kezdeni a gyerekkel. Ez nem azért van, mert nem szeret. Te emlékszel rá, milyen volt ő. Hidd el, hogy az az ember még valahol létezik. Nem találja a saját feladatait a gyerek körül. Segítened kell neki, hogy magáénak érezzen bizonyos feladatokat. Amíg úgy gondolja a te dolgod, nem lesz képes úgy csinálni, hogy arra neked ne legyen gondod. Ez olyan, mint a tinédzser, aki nem csinál semmit otthon, de ha majd saját háztartása lesz, mindent szépen rendben tart. Nem lusta volt ő előtte se, csak nem érezte magáénak a háztartást. És ez a szülő hibája, aki nem bízott rá elég feladatot kiskorában, mindenben kiszolgálta őt, ha csinált valamit, akkor kritizálta...

Úgy kell átadni bizonyos feladatokat a férjnek, hogy ne legyen alóla kibúvó. Nem egyszerű és nem konfliktusmentes. De kétlem, hogy az, hogy nem tud mit kezdeni a gyerekkel, azért van mert nem akar. Csak a könnyebb megoldást választja: viszi hozzád. De ezért ne hagyd el a te férjedet. Nem maradhat mindez így. De nektek kell valami jó megoldást találni, hisz nem gondolom hogy arról van szó, hogy nem szeret benneteket.

Keresi a helyét, a saját feladatait. Ne hagyd el őt, de jelezd az igényeidet. Mindenáron beszélj arról, neked mi esik rosszul. Lehet, hogy százszor el kell majd mondanod. De vedd észre, ha igyekszik, és értékeld. Ha igyekszik, nem is teljes sikerrel, az azért van mert szeret.

2011. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!