Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt egy férfi?

Figyelt kérdés

Hogy több vasat tart a tűzben? Mert egy nő kell ezek közul de nem kaphatja meg csak szexre, vagy mert egyik sem fogja meg igazán?

Vagy ilyen a természete?

Nekem panaszkodott, hogy minden nő csak szexet akar, pedig neki kapcsolat kéne. De ha van egy fix nője azt is csalja a régiekkel

Ezek szerint senki nem fogja meg?



2021. szept. 16. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

vagy egyik se olyan, akivel kapcsolatban lenne, vagy csak duma ez a kapcsolat dolog. szerintem inkabb utobbi. sok ferfi tul gerincteken meg ahhoz is, hogy bevallja, csak dugni akar, ezert inkabb ugy tesz, mintha o lenne a sajnalnivalo aldozat, aki komolyat keres, csakhat senki se jo.. kozben meg o elvezi a legjobban, h 2 naponta masba teheti a farkat.

tapasztalat sajnos, ismertem par ilyet. eszuk agaban sem volt senkivel komolyba bonyolodni, nem meglepo modon evek ota se talaltak komoly baratnot..

2021. szept. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Mert megtehetik. Tapadnak rájuk a nők. Van olyan.
2021. szept. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Miért bonyolódnék komoly kapcsolatba, ha így meg 2-3 nőt dughatok mindig párhuzamosan?
2021. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De azt hazudja , hogy komoly kapcsolat kell
2021. szept. 16. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:
9%
És miért teszi ugyanezt egy nő? 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!